Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
jest dokladnie tak, jak na filmiku, ktory wrzuciles u mnie sa 2 koncowe tlumiki. jesli chodzi o cene, to zalezy wszystko od setupu, jaki wybierzesz - koncowki - kolor itp. w moim przypadku wyszlo 3 tys
-
B8 TrOOOOp
w MG. w ogole go nie slychac
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ja mialem u siebie taki wydech - co potrzebujesz?
-
B8 TrOOOOp
i jestes pewny, ze te samochody maja rozne klasy wagowe sprezyn?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolekcjonerskim
-
B8 TrOOOOp
ktos tutaj pytal o wieksze hamulce - i serwo i pompa hamulcowa daje rade, nawet przy najwiekszych hamulcach, nalezy tylko pamietac, ze do zaciskow np z RSa trzeba dac dluzsze przewody hamulcowe z przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam na zimowych kolach, co jest?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
oj...
-
dodatkowa pompa paliwa V393
masz moze podpowiedzi w kodowaniu? sa opisane bity?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
288x12
-
dodatkowa pompa paliwa V393
o to.... dziekuje Masz ori VCDSa?
-
dodatkowa pompa paliwa V393
dzieki. w sterowniku silnika dlugie kodowanie. 01 Engine -> 07 Coding i tego screena poprosze
-
B8 TrOOOOp
Panowie, szukam kodowania dodatkowej pompy paliwa V393 - to ta przy filtrze paliwa moze ktos sie spotkal tutaj temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358645-dodatkowa-pompa-paliwa-v393/ dzieki z gory
-
dodatkowa pompa paliwa V393
Witam Panowie, szukam kodowania dodakotwej pompy paliwa... potrzebuje dolozyc do CAPA. CCWA i nowsze silniki mialy ta pompe fabrycznie zamontowana - w CAPA byla to opcja. Moze ktos zna procedure, albo moglby wkleic kodowanie ze swoich sterownikow, wyposazonych w ta pompe. z gory dzieki Gabriel
-
B8 TrOOOOp
no i przyczyna bedzie najprawdopodobniej slaby docisk. w 3.0 TDI potem wychodzily sprzegla jednotarczowe i moze z nich docisk podejdzie... ekta nawet pokazuje, ze podobny model sprzegla wystepuj dla 3.0 tdi
-
B8 TrOOOOp
sprzeglo obic kevlarem, dwumas do regeneracji i dac inny docisk - on najczesciej jest przyczyna slizgania
-
B8 TrOOOOp
ale co ma dwumas do slizgajacego sie sprzegla?
-
B8 TrOOOOp
dziekuje, sam teraz szukam i nie moge namierzyc G83 na byc na wyjsciu z chlodnicy, a jest przy silniku
-
B8 TrOOOOp
witam Panowie, mam prosbe, bo nie mam obecnie dostepu do etki/elsy - mozecie mi sprawdzic gdzie znajduja sie czujniki Intake Air Temp. Sensor (G42) Engine Coolant Temp Sensor on Radiator Outlet (G83) dla 3.0 TDI CAPA/CCWA bede wdzieczny - z gory dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze mowilem, ze Radziu to jest urodzony handlowiec... i kontaktowy jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dam 250zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wtedy dopiero zateskni za swoim autem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to bylo kilka lat temu nie widzialem nic wiekszego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie nadal nie dziala