Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To sobie troche poszukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
amen! wreszcie!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty, jak bedziesz ta odme wymienial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej nie - co sie stalo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak bedziesz wychodzil, to je**ij drzwiami, tak zeby wszyscy slyszeli
-
B8 TrOOOOp
dyfuzory sa inne, nawet listwy do tych dyfuzorow sa inne (przedlilt/polift)
-
B8 TrOOOOp
skretne maja 3 moduly, zwykly bixenon ma 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest Honorata!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czerwony guzik na pilocie do TV
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co jest nie tak z nosbem? tez pekaja walki rozrzadu u niego?
-
B8 TrOOOOp
dokladnie tak samo w dieslu
-
B8 TrOOOOp
zalezy jaka masz srednice rur w dolocie - IC z 3.0 tdi ma wejscia 60mm i czasem nawet pasuje pod seryjne weze od dwulitrowek. okolo 10-15km powinien dac i nizsze temperatury w dolocie. ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawial ani chwili, tymbardziej, ze pakujesz wieksze turbo gdzie bedziesz robil soft?
-
B8 TrOOOOp
a wg mnie jest to obowiazkowy mod - zwlaszcza przy cenie intercoolera z 3.0 tdi
-
B8 TrOOOOp
lift tez ma stalowe?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie - pompa ABSu sobie poradzi ze wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez zadnego problemu podejda
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki, ale zyje bez grzechu odkad pamietam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
msze odprawia?
-
B8 TrOOOOp
zeby to w koncu hamowalo, Wg mnie optymalny zestaw do hamowania to caly(przod i tyl) set z S4
-
B8 TrOOOOp
jesli silnik w opisie sie zgadza, to masz ta sama oslone tarczy jak s4/s5 z tylu. wszystko pasuje
-
B8 TrOOOOp
kto Wam zaklada te hamulce?
-
B8 TrOOOOp
Wątpię żeby sam wydech koncowy dal 20ps ;-) uwierz mi, ze tak jest. oczywiscie korekta softu potrzebna
-
B8 TrOOOOp
pewnie Ci przetocza tarcze, skoro masz prawie nowe
-
B8 TrOOOOp
jakie masz te tarcze, ile km na nich zrobiles?