Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. http://postimg.org/image/4isfbi2az/
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    YES na przyszlosc jak bedziesz mial ponownie jakis dylemat to sobie skopiuj oryginalne kodowanie i zawsze bedziesz mogl wrocic
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A4 - 8T0907441C Q5 - 8T0907441A w obu przypadkach taka sama 54ro pinowa kostka, wyglada na to, ze tak
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w takim razie te podporki mozesz sobie przelozyc
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w zwyklym zderzaku te poprzeczki "wbudowane". W sline mozesz sobie dokupic w ASO jak bardzo chcesz, jak u siebie tego nie mam i tak juz kilka lat oslona plastikowa, ktora wchodzi w zderzak nadaja wystarczajaca sztywnosc, pamietaj zeby ja zmienic(jak miales zwykly zderzak i chcesz przejsc na sline), albo ewentualnie dociac delikatnie w rogach
  6. walka chyba dopiero nad ranem...?
  7. moze jest dobry chlopak. duzo sie modli i w ogole uczynny
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli szukasz licznika, to proponuje taki po 2009 roku(nie znam nr), ale taki licznik pokazuje temp oleju razem z lap timerem - dla mnie to spory atut
  9. adaptacja sondy jest wszedzie taka sama, poza tym Kristoferrrr nawet do kosiarki softa zrobi
  10. adaptacja sondy powinna zalatwic sprawe.
  11. Ktos sie jutro wybiera do Wieliczki na wośp?
  12. gdzie Ty sie synek podziewasz? ptakow jakby coraz mniej, wiec pewnie trasy robisz...
  13. blachary samochodowe... a moze byscie zaprosili kolege na spota
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    albo lift
  15. ramzes jak zmostkuje kable to nawet wiekszej turbiny wtedy nie trzeba
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasuje, przynajmniej jesli chodzi o przedlift Panowie, mam pytanko - gdzie znajdziemy kluczyk w ETCE - interesuje mnie kluczyk do systemu keyless do octavii 2015. szukam i szukam... znalezc nie moge, bede wdzieczny za pomoc EDIT: juz znalazlem jakby ktos szukal, to NADWOZIE I JEGO WYPOS. -> zamek drzwi - kluczyk glowny Jak wyglada sprawa kodowania kluczyka z systemem keyless gdzie nie ma stacyjki w samochodzie? np po wymianie baterii w pilocie...?
  17. o ktorej sie tam to wszystko zaczyna?
  18. gdzie dzisiaj swietujecie?
  19. Ramzesik, to jest sejm, jeszcze nie palac
  20. ja mialem kiedy 4099zl w krakowskiej
  21. chcialem Cie oszukac... mnie tez nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.