Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
test pipe to prosta rura ktora wstawiasz za cata
-
B8 TrOOOOp
gołomp jest mega!! + za ten komentarz
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
tak z ciekawosci, dlaczego wybor padl na CDUC?
-
B8 TrOOOOp
oczywiscie, trzeba tylko dobrze przywalic np w drzewo i potem juz nie dzialaja
-
B8 TrOOOOp
Panowie, kto tutaj ma nowe kabelki VCDS? potrzebuje kupic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SAI - secoundary air injection poczytaj - to sie generalnie wywala z auta. ta rurka idzie do takiego a'la kompresora... i jego tez sie wywala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze mi sie te astry podobaly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie lepiej kupić ori BOSCH'a ? koszt takiej świecy ~ 40PLN, więc nie ma wielkiej różnicy, a co ori to ori akurat te swiece, ktore kolega podal, to jedne z lepszych jakie mozna kupic do 1.8T
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wejscia w seryjnym IC z 3.0 TDI maja fi 60mm z tego, co pamietam to nie wszystkie 2.0TDI maja taka sama srednice wezy, nie pamietam juz od czego to zalezy. zadzwon do Miodzia, u niego taki zakladalismy i pasowal pieknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...i w niektorych da sie zalozyc pod seryjne rury
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
intercooler w 2.0 TDI to jest pierwszy mod jaki sie powinno robic(jeszcze przed programem)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko sie zgadzalo?
-
B8 TrOOOOp
co robiliscie? tylko kodowanie? mnie to wyglada na zwarcie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawdzic mozesz jadac do mechanika - pewnie jakiegos swojego tam masz i niech rzuci okiem. Wlasnie taki kod bledu "sugeruje" ze jest to raczej wada elektryczna niz poduszki i jak widzisz jest jeden czujnik, ktory obejmuje lewa i prawa strone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ile dobrze pamietam to tylko jedna poduszka silnika ma czujnik i czasem okazuje sie, ze sama poduszka nie wylala, tylko czujnik padl, proponuje sprawdzic 8r0198381p - do skrzyni automatycznej 8r0198381s - do skrzyni manualnej sprawdzcie jeszcze dokladnie, bo na szybko szukalem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, nie tylko a4. przyjedz jesli masz ochote
-
B8 TrOOOOp
endoportezy tez sie serwisuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz.... nie musiales
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki w koncu przebieg miala?
-
B8 TrOOOOp
marokański kwiat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]Pozdrawiam, Łukasz Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO... ABG Tranzit spokojnie, jak Lukasz komus klime zakoduje to Ci gwarantuje, ze ten gosc juz nie przyjedzie
-
B8 TrOOOOp
tak, FAG w wiekszosci przypadkow idzie na pierwszy montaz
-
B8 TrOOOOp
jaki olej lejesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki masz ten router?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tp-link mp7350 - kox Jak cos to tanio sprzedam router huawei 3G fajny ten tp link tanio tzn, ze pewnie z 50zl bedziesz chcial