Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. test pipe to prosta rura ktora wstawiasz za cata
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gołomp jest mega!! + za ten komentarz
  3. tak z ciekawosci, dlaczego wybor padl na CDUC?
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oczywiscie, trzeba tylko dobrze przywalic np w drzewo i potem juz nie dzialaja
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kto tutaj ma nowe kabelki VCDS? potrzebuje kupic
  6. SAI - secoundary air injection poczytaj - to sie generalnie wywala z auta. ta rurka idzie do takiego a'la kompresora... i jego tez sie wywala
  7. zawsze mi sie te astry podobaly
  8. Nie lepiej kupić ori BOSCH'a ? koszt takiej świecy ~ 40PLN, więc nie ma wielkiej różnicy, a co ori to ori akurat te swiece, ktore kolega podal, to jedne z lepszych jakie mozna kupic do 1.8T
  9. wejscia w seryjnym IC z 3.0 TDI maja fi 60mm z tego, co pamietam to nie wszystkie 2.0TDI maja taka sama srednice wezy, nie pamietam juz od czego to zalezy. zadzwon do Miodzia, u niego taki zakladalismy i pasowal pieknie
  10. ...i w niektorych da sie zalozyc pod seryjne rury
  11. intercooler w 2.0 TDI to jest pierwszy mod jaki sie powinno robic(jeszcze przed programem)
  12. wszystko sie zgadzalo?
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co robiliscie? tylko kodowanie? mnie to wyglada na zwarcie...
  14. sprawdzic mozesz jadac do mechanika - pewnie jakiegos swojego tam masz i niech rzuci okiem. Wlasnie taki kod bledu "sugeruje" ze jest to raczej wada elektryczna niz poduszki i jak widzisz jest jeden czujnik, ktory obejmuje lewa i prawa strone
  15. o ile dobrze pamietam to tylko jedna poduszka silnika ma czujnik i czasem okazuje sie, ze sama poduszka nie wylala, tylko czujnik padl, proponuje sprawdzic 8r0198381p - do skrzyni automatycznej 8r0198381s - do skrzyni manualnej sprawdzcie jeszcze dokladnie, bo na szybko szukalem
  16. nie, nie tylko a4. przyjedz jesli masz ochote
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    endoportezy tez sie serwisuje
  18. no wiesz.... nie musiales
  19. jaki w koncu przebieg miala?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    marokański kwiat
  21. Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]Pozdrawiam, Łukasz Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO... ABG Tranzit spokojnie, jak Lukasz komus klime zakoduje to Ci gwarantuje, ze ten gosc juz nie przyjedzie
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, FAG w wiekszosci przypadkow idzie na pierwszy montaz
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki olej lejesz?
  24. Tp-link mp7350 - kox Jak cos to tanio sprzedam router huawei 3G fajny ten tp link tanio tzn, ze pewnie z 50zl bedziesz chcial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.