Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. dlaczego Ty na spocie nie jestes, heh?!
  2. Ty ich naprawde nie doceniasz przyjedz jutro na spota i wez kompa - dziekuje
  3. dokladnie, moze ktos najpierw przyjechal przodem, a pozniej tylem... i juz masz 2 wizyty
  4. mnie sie wydaje, ze Cuber zle te auta sprawdza
  5. przebieg? pewnie mial zegary zmieniane...
  6. to jakis komunikator dla kibicow?
  7. Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki nie gadaj - z tego się nie wyrasta! ​chcesz gotowe, to sobie kup fieste R5
  8. przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu
  9. przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej
  10. to troche tak jakby dziurawa prezerwatywe zakleić tasma, albo zszyć
  11. Przemuś, jestes jutro w kielcach na treningu przedbarborkowym?
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to prawda, i sprawa ma zaledwie rok i juz gosc z wyrokiem
  13. Pewnie swieca mu nie domaga a on myslal, ze to meteoryty
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na tarcze 385mm nie wejdzie w ogole felga 18stka. max co wlozysz pod 18 cali to zestaw z RS5 - 365mm + 8 tloczkow
  15. siemka, ktos ma kogos w UPC ?
  16. Radziu, jeszcze zel do wlosow i juz bedzie w ogole ladnie
  17. ktory kolega takich podstaw nie zna?
  18. wlasnie... Cuber, czego nie rozumiesz?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.