Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie widze Cie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlaczego Ty na spocie nie jestes, heh?!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty ich naprawde nie doceniasz przyjedz jutro na spota i wez kompa - dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokladnie, moze ktos najpierw przyjechal przodem, a pozniej tylem... i juz masz 2 wizyty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie sie wydaje, ze Cuber zle te auta sprawdza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przebieg? pewnie mial zegary zmieniane...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jakis komunikator dla kibicow?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki nie gadaj - z tego się nie wyrasta! chcesz gotowe, to sobie kup fieste R5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to troche tak jakby dziurawa prezerwatywe zakleić tasma, albo zszyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przemuś, jestes jutro w kielcach na treningu przedbarborkowym?
-
B8 TrOOOOp
to prawda, i sprawa ma zaledwie rok i juz gosc z wyrokiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za co mandacik?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie swieca mu nie domaga a on myslal, ze to meteoryty- B8 TrOOOOp
na tarcze 385mm nie wejdzie w ogole felga 18stka. max co wlozysz pod 18 cali to zestaw z RS5 - 365mm + 8 tloczkow- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka, ktos ma kogos w UPC ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie masz papucie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radziu, jeszcze zel do wlosow i juz bedzie w ogole ladnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Roman- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktory kolega takich podstaw nie zna?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema.......!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie... Cuber, czego nie rozumiesz?! - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!