Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

 

 

 

 

Buda: ori RS4.

 

 

 

 

 

Wnętrze:

 

 

- Recaro RS4,

 

 

- Zegary RS4,

 

 

- Ori dekory Black Piano,

 

 

- Kierownica Black Piano + skóra,

 

 

- Gałka biegów Black Piano,

 

 

- Czarna podsufitka,

 

 

- 2 din + RNSE + Bose,

 

 

- czarne klameczki.

 

 

 

 

 

Zawieszenie, hamulce:

 

 

- Gwint H&R,

 

 

- Felgi z X5, przód 9" + 225/35-19, tył 10" + 255/30-19

 

 

- Hamulce przód 345mm, zacisk brembo 6cio tłok,

 

 

- Hamulce tył ori RS4, 312mm.

 

 

 

 

 

Silnik, napęd:

 

 

- AWX na sterydach na około 280KM/500Nm,

 

 

- Sprzęgło z dwumasem 240mm,

 

 

- Skrzynia DQT, z wałem i dyfrem z 2,5TDI.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Filmik po uzbrojeniu silnika w GTB2260VK i wtryski HF80, ale przed strojeniem. Cooler prawie seria o małym przepływie... Na żywo brzmi znacznie lepiej :decayed:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_3101_zpshek0hipn.jpg

 

 

 

 

 

DSC_3271bbb_zps6e6f3719.jpg

 

 

 

 

 

DSC_3257bb_zps088f49cc.jpg

 

 

 

 

 

DSC_0762_zps6096fb7f.jpg

 

 

 

 

 

10561734_814812055225523_700867741194482

 

 

 

 

 

Na foto kierownica jeszcze przed zrobieniem Black Piano i ori gałka.

 

 

 

 

 

DSC_4278_zpswjvdlphe.jpg

 

 

 

 

 

11940147_1041946425845417_569332390_n_zp

 

 

 

 

 

DSC_2795_zpsbebcf8b7.jpg

 

 

 

 

 

DSC_3262_zpsan1ezsnb.jpg

 

 

 

 

 

DSC_3769_zpsjhneoxs1.jpg

 

 

 

 

 

DSC_3084_zpsd7eu5hb1.jpg

 

 

 

 

 

10250277_754044824635580_531813559027494

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W chwili obecnej jestem w trakcie SWAPu na 3,0TDI CDUC spiętego ze skrzynią manualną z A6 C6 3,0TDI Quattro. Mimo, że zacząłem w tym samym czasie swapa co Neemzi to trochę mozolnie mi idzie, ze względu na ograniczony czas, a wszystko robię sam łącznie z elektroniką. :-) Wymieniam od razu pompę wysokiego cisnienia na 2000bar oraz turbo na nieco większe co by 380KM pękło i może 700Nm. :-)

 

 

 

 

 

DSC_5467_zpsdyfgajgc.jpg

 

 

 

 

 

DSC_5468_zpszjiqriyz.jpg

 

 

 

 

 

DSC_5469_zpsxxmsx3qd.jpg

 

 

 

 

 

DSC_5470_zps5guqz5yz.jpg

 

Edytowane przez MaxsteRR

Opublikowano

no jedziesz z tematem . auto wygląda za***iście . szkoda ze 3.0 biturbo tdi nie wsadziłeś . Ale przy tej wadze auta to będzie rakieta .

Opublikowano
  • Autor

Różne opinie słyszałem o 3,0biturbo, poza tym cena mnie odstraszała :P Zawsze tego mogę przerobić na bita. :decayed:

Opublikowano

A jak wytrzymała jednostka jest to 3.0 ?

Opublikowano

Piękne to macie kolego co to za kolor

Opublikowano
  • Autor

Niebieska perła z palety Yamahy. Deep purple blue.

Opublikowano

Kolejny temat warty śledzenia ;)

Opublikowano

Piękna jest :kox:

Opublikowano

powodzenia w swapowaniu! Będzie piękny i szybki diesel :thumbup1:

Opublikowano

Naprawdę ciekawy temat :good: No i nie miałem pojęcia, że takie projekty się tworzą tak blisko mnie :wink:

Opublikowano

ja już na pasek ulubionych dodałem hehe

Opublikowano

za***ista to mało powiedziane : )

Opublikowano

To chyba nie jest jakis nowy projekt bo zdjecia juz widzialem jakis czas temu? Kolorek za***isty :)

Opublikowano
  • Autor

To chyba nie jest jakis nowy projekt bo zdjecia juz widzialem jakis czas temu? Kolorek za***isty :)

No nowy niestety nie jest... Już dobre pół roku jak nie więcej stoi w tym stanie jak na foto :( Powoli kompletuje graty, ale nie mam kiedy ruszyć z montażem. TIG'a specjalnie kupiłem żeby wyspawac sobie wydech i dolot i nie mam na to czasu.

Opublikowano

Fajny projekt a kolor jest mega :) Dużo zabawy z felgami aby podeszły ?

Opublikowano
  • Autor

Fajny projekt a kolor jest mega :) Dużo zabawy z felgami aby podeszły ?

W tej budzie żadnej zabawy :P Dystanse zmieniające rozstaw i tyle. Trochę za wąskie je mam, muszę zmienić. :)

Opublikowano

No Twoja fura rozwalila system;) poprostu bajka, oby wszystko szlo po Twojej mysli czekam na efekt finalny z motorem:)

Powodzonka:)

Opublikowano

to auto, to po prostu petarda. :kox:

Opublikowano

Yyyyy

Opublikowano

Sid u siebie wrzucił na fejsie....

Niestety Grubo Cie ludzie hejtują. A jak dla mnie dobra alternatywa dla 2,7 TT. osiągi podobne a i spalanie mniejsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.