Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i że niby 3.0 jest oszczędne :naughty:

Opublikowano

wiem ze sie nie przejmujesz negatywnymi opiniami wiec nie bede Ci mowil ze powinienes olac ten hejt. szacun za pojscie inna droga :)

Opublikowano

możesz bardziej opisać swap? na ory saniach? skrzynia została z c6 a wał? skracasz przedłużasz?

graty za wytrwałość

Opublikowano

Zawsze mogłem wsadzić silnik z Lupo 3L :grin:

ale Lupo 3L to Ty szanuj! ;) to jest absolutnie fantastyczny woz - jak tankuje na wielkanoc to na wszelki wypadek skladam juz zyczenia bozonarodzeniowe bo nie wiem czy sie spotkamy na stacji ;)

No ja o tym wiem. :) Ale pojawiły się głosy, że wkładam 3,0TDI dla oszczędności :grin:

No tak ale jakbyś miał lać do 2.7 BT po większym koksie to na pewno nie było by to takie przyjemne tankowanie jak w 3.0 ON :wink:

Szacun za project na pewno bedę obserwował,po tym jak wsadziłeś 1.9 teraz to będzie zajebiaszcza rakieta :jerk::jerk:

Opublikowano

cieszyć sie, że buda od rs4 uratowana, a to jakie ma serce to sprawa drugorzędna :) czemu nikt niie hejtuje jak do mniejszych pojemności doszczepiali błotniki od rs4,,,

Opublikowano

Fura,na pierwszych foto abstrakcja,jakaś. Absolutnie piekna.

Projekt 3.0tdi fajny pomysł. Też wolę tdi niż Pb.

Opublikowano

Ładnie ładnie :D

Opublikowano

Miazga

Opublikowano

Ciekawy projekt,będę obserwowal poczynania;)

Opublikowano

piękna sztuka :thumbup1:

Opublikowano

piekna kasta!! co do silnika tez wolalbym 2.7TT z racji kultowosci auta,ale jak to wlasciciel powiedzial nie ma problemu powrócic do orginalnosci wiec czemu nie poturlac sie troche mocnym dizlem,rzeczywiscie 3L a 1.9 to przepasc mocowo i akustycznie,mam dóch kolegów jeden w pejtonie drugi w c6 ma 3.0 i naprawde fajnie to brzmi,gdyby nie to ze smierdziuch nie powiedzialbym ze to dizel!

Opublikowano

Tutaj moment jest kosmiczny, ciekaw jestem jak zniesie to napęd.

Opublikowano

Planujeż chip do tego?

Opublikowano
  • Autor

Tutaj moment jest kosmiczny, ciekaw jestem jak zniesie to napęd.

Skrzynia pewnie da radę, ale o wał i dyfer to się boję. :decayed:

Planujeż chip do tego?

Chip, zmiana pompy wysokiego ciśnienia, turbo z customowym, większym kołem kompresji itp itd. :)

możesz bardziej opisać swap? na ory saniach? skrzynia została z c6 a wał? skracasz przedłużasz?

graty za wytrwałość

Sanki zostają ori, łapy do skrzyni wyspawałem customowe, łapy silnika dobrane P&P z innych modeli, wał prawdopodobnie mam już dobrany ori, ale nie przymierzałem finalnie.

Opublikowano

Odpalaj to 3.0d bo jestem ciekaw czy to zagada w budzie b5

Opublikowano
  • Autor

Odpalaj to 3.0d bo jestem ciekaw czy to zagada w budzie b5

Nie ma opcji, żeby nie zagadało. :)

Opublikowano

Elektryke sam ogarniasz?

Opublikowano
  • Autor

Elektryke sam ogarniasz?

Jeszcze się za to nie zabrałem, bo ciągle szukam sterownika i wiązki, ale taki mam zamiar.

Opublikowano

Chciałbym takie 3.0d w mojej b6tce :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym takie 3.0d w mojej b6tce :kox:

Da się zrobić. I to nieco łatwiej, bo odpada dorabianie łap pod skrzynię 3,0 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.