-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Czujnik wymieniony i klima działa:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Gdzie jest ta wiązka kabli idąca w nadkolu? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Już kupiłem następnego grila także mam dwa znaczki i chciałem pomalować lub obkleic folia jeszcze sam nie wiem a Ty masz ori czarny? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Gril niestety cały polamany i muszę nowy kupić ale jakoś nie bardzo jestem przekonany do tych RSowych. Kupię taki sam jak jest tyle że znaczek będzie tym razem czarny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wczoraj w nocy miałem przygodę z zającem.... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wczoraj w nocy miałem przygodę z zająłem.... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Mniej więcej tak to wygląda nie mam żadnego fajnego zdjęcia. Przy okazji zdjęcie przodu jak to wygląda finalnie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Już założone są końcówki ultera 100mm Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Panowie da się kupić same gumy wieszaków czy tylko komplet guma z wieszakiem? Jeden wydech wisi mi centymetr niżej i brzydko to wygląda Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
245/30 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wydech od 3.0 tdi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Zderzak przedni competition plus Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Kurcze to się trochę uspokoilem bo jak to zobaczyłem to masakra tak kiepsko wygląda... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wydech już zamontowany ale jest bardzo nienaturalnie schowany do srodka zderzaka i bardzo brzydko to wyglada :/ czy ktoś też tak miał lub ma? Wydech od A5. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka