Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Po dwoch a4 i bmw e61 przyszedl czas na nastepne a4, tym razem b8 :D Samochod sprowadzony miesiac temu osobiscie z DE, rok 2011, silnik 2.0tdi 170km CAHA, przebieg 140tys.

Z wyposazenia m.in:

-S-line zewnetrzny i wewnetrzny

-PDC przod + tyl

-kamera cofania

-ledy przod + tyl

-bi xenon skretny

-pieeeeekne 17 calowe felgi (taki zarcik) :banan:

-caly jasny srodek- siedzenia skora + alkantara

-fotel kierowcy elektrycznie regulowany

-lusterka zewnetrzne poliftowe skladane elektrycznie oraz elektrycznie regulowane

-czujnik deszczu/zmierzchu

-6x air bag

-nawi 3g z dyskiem 40gb oraz wejsciem na dwie karty sd

-kolorowy komputer pokladowy

-kierownica 3 ramienna multifunkcyjna

-klimatronik tzw 3 strefowy

-system start stop

-podgrzewane fotele

-wewnetrzny pakiet swiatlo

-naglosnienie bang&olufsen

-doczepiany hak audi

oraz wiele innych pierdół o ktorych zapomnialem napisac :wink:

Na dzien dzisiejszy w samochodzie zostalo zrobione:

-przyciemnione wszystkie szyby (Kriss SierraFan)

-zalozone ledowe poliftowe podswietlenie tablicy rej

Plany sa skromne a wiec :naughty: :

-koła na lato 19-20 cali ZROBIONE

-zawieszenie troche w dół

-przedni grill caly na czarno

-program na jakies 210km

To by byo na tyle, zdjecia beda na dniach, zapraszam do komentowania :hi:

k8l2tljf.jpg

Edytowane przez blutucz

Opublikowano

Cóż... Tylko pozazdrościć i życzyć jak najlepiej zrealizowanych planów :) No i $$ na plany :D

Opublikowano

śliczny białas :kox:

Opublikowano

No Panie plany skromne bo jak wszystko jest to co tu duzo planować :D

piekna sztuka na wypasiksie :D gratulejszyns :D

Opublikowano

Koła już są :)

20" 9,5J ET36

204e57c8a719ee1047215600da44268b.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

Opublikowano

Pikne robią robotę :)

Opublikowano

Koła już są :)

20" 9,5J ET36

204e57c8a719ee1047215600da44268b.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

Jakie masz opony? :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładnie

Przecierki nie ma???

Opublikowano

Tylko Eibachy dołożyć i będzie gites :)

Opublikowano

Pikne robią robotę :)

Musze ci wieżyc na słowo. Na zdjęciu tego kompletnie nie widać ;)

Opublikowano

Ładnie

Przecierki nie ma???

No właśnie chyba jest, ale niech się właściciel wypowie :)

Tylko Eibachy dołożyć i będzie gites :)

Chyba z konia spadles :D

Wysłane z mojego GT-S7710

Opublikowano
  • Autor

Ładnie

Przecierki nie ma???

No właśnie chyba jest, ale niech się właściciel wypowie :)

Tylko Eibachy dołożyć i będzie gites :)

Chyba z konia spadles :D

Wysłane z mojego GT-S7710

W 4 osoby i z kompletem 17stek w bagazniku tarlo :( a co do zawieszenia to bardzo CHCIALBYM gwint ale za jakies 3 tygodnie bede mial dziecko wiec zobaczymy jak to wyjdzie :wink:

Koła już są :)

20" 9,5J ET36

204e57c8a719ee1047215600da44268b.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

Jakie masz opony? :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

255/30 :decayed:

Opublikowano

I tak ukradną :D

Opublikowano
  • Autor

I tak ukradną :D

Widzę ze miłych ludzi nie brakuje na forum ;)

Opublikowano

wyluzuj kupisz następne

Opublikowano

I tak ukradną :D

Będzie wiadomo gdzie szukać

wyluzuj kupisz następne

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Ładny furacz ....powodzonka w modzikach ;)

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

Piękny Białas na wypasie pozostaje tylko życzyć bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.