Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. ehhh szkoda ze kolega Raflo nie dał znać jak ta piękna historia się skończyła...
  2. Pieniądze na koncie to jedno.. i fajnie dla Ciebie bo napewno nie stracisz kasy.. ale podstawą do pieniędzy na koncie jest podpisana umowa.. i wrazie gdyby twoj samochod bral udzial w napadzie na bank dajmy na to w ten weekend lepiej zebys miał tę umowę w oryginale w kieszeni.. ?
  3. jest szansa a wręcz powinien byćidentyczny, chyba że ktoś mieszał w sofcie.. przekładając na inny wcześniej w tym który masz musisz spisać wszystkie kodowania żeby je wprowadzić do nowego, pamiętaj że ten moduł nie odpowiada tylko za szyby więc to konieczność. btw exeo jest już nowszą platformą nie wiem czy ma już ochronę komponentu czy nie warto się dowiedzieć czy nie będziesz zmuszony odwiedzić ASO.
  4. nie wiem nie znam się, ale jak chcesz mieć spokój to poproś o wysłanie umowy pocztą z podpisem, a nie skan.. generalnie ty masz umowę sprawdzisz dowód nic więcej nie musisz robić.. zdalnie zawierać umowę zawsze możesz, ale musisz mieć oryginał nie skan, a tak btw. normlnie by przyjechał i czym by się znacząco twoje sprawdzanie jego dokumentów różniło.. zdecydowanie miałbyś je w nosie wpisałbyś nr dowodu nie zwracając zbytnio uwagi na facjatę na dowodzie być może za te 3 tysie martwi go kwarantanna 2 tygodnie
  5. Pod podłoga siedzenia kierowcy, ściśle pod wykładziną.
  6. Zatem Gratuluje wypasionej fury .. jest MEEEGA
  7. hehe mała literówka "dałem od bezpiecznika.." blaszkę.. czyli jego nóżkę uciąłem..
  8. Ulalala ale ja tu widzę że nietuzinkowy dom bryłowy się szykuje :D :D będzie pasował do furry :D :D
  9. Gdzie są felgi.... gdzie są
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No a jak wystarczy ze na kazdym wkladzie lusterka zrobisz jeden wielki x oczywiscie od strony lustrzanej i juz na bank nikt nie ukradnie
  11. Ja rozumiem ze Krystian ma troche nadwagi ale zeby go tak odrazu od koksu wyzywac
  12. Taaaa Polował Długo .. ciekawe ciekawe
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak o taki wlasnie efekt mi chodzilo z tym ze po 30 minutach blad moze tez jeszcze kiedys wrocic... pamietam ze to chyba cos z softem sie krzaczylo...
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale nie na stale na chwile i spowrotem.. i wtyka ze wzmacniacza nie od suba system dokladany ??
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wypnij wtyke ze wzmaka
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakby byla produktem asygnowanym przez audi mozna byloby ja kupic takze w niemczech francji portugali itp itd... czyli mozna mniemac ze to produkt byc moze lokalny i amag wten sposob chce go promowac ale napewno nie jest to orginał bo ten zawsze ma oznaczenia audi...
  17. A gdzie tam krystian tak szybko w koło domu zapinkalał że migawka nie nadanżała
  18. Tak jakos mniej wiecej wlasnie dokladnie tyle
  19. No dobra nawet nawet to wygląda jako toko no nie powiem ze źle
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko na androidach ??
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzecz oczywiście oczywista a potem do Rogalinio
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Adaśko mój drogi bylem już dwa razy w aso od kiedy ta akcja jest i za każdym razem Pan mnie informuje że jest akcja a ja że nie dziękuje i nic nie robia... w niemczech ona jest obiwiazkowa i nie masz wyboru inaczej dowód zabierą i po jeździe.. niestety kolega mi mówił że w Polsce też sie przymieżają żeby zrobić to obowiązkowe.. reasumujac nie dość że nie dostaniemy żadnego odszkodowania to jeszcze 1500zl w pizzzzdu bo program pójdzie sie bujać... ale na chwilę obecną można z niej rezygnować..
  23. Oooo nie to Andrju jednak żyje Nie wyginal jak mamuty
  24. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli jeśli dobrze pamiętam to jak masz zwykłe lędźwie to musisz trochę dorobić elektryki i będzie śmigać no i pamięci po prostu nie ma chyba że przy okazji dorobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.