Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Szaaaacuun auto zayebiste ale jeździć tym w trasie po nieznanej drodze... nierealne
-
B8 TrOOOOp
Mysle ze to za malo czarny grill napewno przy tym by wypadalo kolega ma tez dobry pomysl czarne piano i chrom
-
B8 TrOOOOp
Jak zeobisz cale auto w dark style to moze byc dobrze w przeciwnym wypadku raczej szalu bez na aucie bedzie
-
B8 TrOOOOp
no własnie.. ta myslałem ze z 2x2.0 TDi ale na angliki też chyba szedł po tej samej stronie wydech.. bo właśnie się zastanawiałem z czego go skleili... chyba że w australi był z drugiej tak czy siak właśnie plaster miodu jest napewno docinany od 2.0 TDi nooo wygląda mega i właśnie taka dokładka byłaby moją wymarzoną ehhh już się łudziłem.....
-
B8 TrOOOOp
no właśnie przetrzepałem całe internety na początku myslałem że to od A6 C7 S-line ale nie i po godzinnym szukaniu stwierdziłem, że nie ma takiej dokładki w ori, zrzuciłem zdjęcie na kompa i jak dla mnie po powiększeniu zdjęcia plaster miodu po stronie lewej (tak jak zdjęcie) jest docinany pod zderzak, a zderzak to chyba składak.. na to wychodzi.
-
B8 TrOOOOp
czekaj czekaj bo z tego co mi się wydaje to jest dokładka pod wydech s4 http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-s-line-lift-spojler-zderzaka-tyl-i7090774293.html#thumb/1 a 8K0807521K to nie jest s-line na dwa kominy pojedyncze np 3.0 TDi ?? i teraz mnie to zastanawia bo nie załozyłem tylko i wyłacznie wydechu od s4 bo własnie nie było dokładki/zderzaka S4 z plastrem miodu tak jak w s-line czy się mylę i jest taki zderzak do S4 z plastrem miodu??
-
A6 c7 2.0tdi szarpanie na zimnym
Kolega o nicku Bart-S
-
A6 c7 2.0tdi szarpanie na zimnym
Zadzwon do bartka on Ci podpowie a jak masz do niego blisko to podjedz... jak dla mnie to skrzynia... ta wyniana w serwisie to pewniak ??
-
B8 TrOOOOp
Nie tylko jeden powiem wiecej ja mam ori zakladajac koledze te z ali powiem ze one sa w zasadzie identyczne jak ori roznica jakosci jest minimalna
-
B8 TrOOOOp
Moim zdaniem niestety nie ma skutecznej regeneracji... mam kilku kumpli jezdzili malowali to jest dobre tylko na sprzedaż a po pol roku i tak znow to samo sie zaczyna... wiec chyba niestety jedynie wymiana skory :/ nawet jak dbasz to krotkie jazdy po miescie wsiadanie wysiadanie niszczy boczek i raczej przelot do zuzycia fotela ma sie tu nijak bo jakby miastowy kurier jezdzil tym autem to przy przelocie 50tkm bylaby złechtana do dna... a jakby latala same dlugie trasy to przy 500tkm by lepiej wygladala
-
B8 TrOOOOp
A jaki masz kod silnika ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie pierwszyzna ze dałeś d*p..y- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe nie pierwszyzna- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
eeee tam RS- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Beeeerzyyydaaal- B8 TrOOOOp
A mówił ze nie ma już siły i jutro.. hmmm ale w sumie nastało jutro w miedzy czasie- B8 TrOOOOp
hehe kto by pomyślał że z takim beepkiem można się tyle napocić- B8 TrOOOOp
zatem wisisz browara mojemu kumplowi jak to dobrze że nie lubię sedanów- B8 TrOOOOp
Po prawej stronie pod plastikową osłonką obok półki takie dostałem info od kolegi z sedanem- B8 TrOOOOp
mam gdzieś całe lusterko w szafie zabunkrowane- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeśli moge wtrącić swoje pięć groszy to teraz ja bym koniecznie kierunki w blotnikach przyciemnil tudziesz w kolor auta poszedl- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Naprawiasz rakietee ?? Ubezpieczyciel sie spisal ??- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ponieważ fakt i życie jest takie ze za 75k to polowa narodu Polskiego kupuje juz C7 a i Ja mowiac szczerze w życiu nie wydalbym na 2010 rok 75 kola bo za 75 masz juz polifta z palcem w nosie z w miare dobrym wyposażeniem ktore pozniej pomalutku robisz pod siebie wiec jak chcesz odzyskac kase to niestety tylko sprzedaż gratow Cie czeka.. takze pisz liste moze sam cos kupie- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Niestety mimo szczerej sympati już Ci powiem możesz zacząć wystawiać te co cenniejsze graty jeśli faktycznie chcesz odzyskać cześć pieniążków z doświadczenia powiem auto modufikuje sie dla siebie i dla czystej frajdy i satysfakcji posiadania czegoś innego niż wiekszość na Polskich drogach.. czyt. wersja individual zyskać na tym mozesz może 20% z tego co wydasz czyli 80% to poprostu wydatek na hobby - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II