Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Szaaaacuun auto zayebiste ale jeździć tym w trasie po nieznanej drodze... nierealne
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mysle ze to za malo czarny grill napewno przy tym by wypadalo kolega ma tez dobry pomysl czarne piano i chrom
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zeobisz cale auto w dark style to moze byc dobrze w przeciwnym wypadku raczej szalu bez na aucie bedzie
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no własnie.. ta myslałem ze z 2x2.0 TDi ale na angliki też chyba szedł po tej samej stronie wydech.. bo właśnie się zastanawiałem z czego go skleili... chyba że w australi był z drugiej tak czy siak właśnie plaster miodu jest napewno docinany od 2.0 TDi nooo wygląda mega i właśnie taka dokładka byłaby moją wymarzoną ehhh już się łudziłem.....
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no właśnie przetrzepałem całe internety na początku myslałem że to od A6 C7 S-line ale nie i po godzinnym szukaniu stwierdziłem, że nie ma takiej dokładki w ori, zrzuciłem zdjęcie na kompa i jak dla mnie po powiększeniu zdjęcia plaster miodu po stronie lewej (tak jak zdjęcie) jest docinany pod zderzak, a zderzak to chyba składak.. na to wychodzi.
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czekaj czekaj bo z tego co mi się wydaje to jest dokładka pod wydech s4 http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-s-line-lift-spojler-zderzaka-tyl-i7090774293.html#thumb/1 a 8K0807521K to nie jest s-line na dwa kominy pojedyncze np 3.0 TDi ?? i teraz mnie to zastanawia bo nie załozyłem tylko i wyłacznie wydechu od s4 bo własnie nie było dokładki/zderzaka S4 z plastrem miodu tak jak w s-line czy się mylę i jest taki zderzak do S4 z plastrem miodu??
  7. Kolega o nicku Bart-S
  8. Zadzwon do bartka on Ci podpowie a jak masz do niego blisko to podjedz... jak dla mnie to skrzynia... ta wyniana w serwisie to pewniak ??
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie tylko jeden powiem wiecej ja mam ori zakladajac koledze te z ali powiem ze one sa w zasadzie identyczne jak ori roznica jakosci jest minimalna
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem niestety nie ma skutecznej regeneracji... mam kilku kumpli jezdzili malowali to jest dobre tylko na sprzedaż a po pol roku i tak znow to samo sie zaczyna... wiec chyba niestety jedynie wymiana skory :/ nawet jak dbasz to krotkie jazdy po miescie wsiadanie wysiadanie niszczy boczek i raczej przelot do zuzycia fotela ma sie tu nijak bo jakby miastowy kurier jezdzil tym autem to przy przelocie 50tkm bylaby złechtana do dna... a jakby latala same dlugie trasy to przy 500tkm by lepiej wygladala
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaki masz kod silnika ??
  12. nie pierwszyzna ze dałeś d*p..y
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A mówił ze nie ma już siły i jutro.. hmmm ale w sumie nastało jutro w miedzy czasie
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe kto by pomyślał że z takim beepkiem można się tyle napocić
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zatem wisisz browara mojemu kumplowi jak to dobrze że nie lubię sedanów
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po prawej stronie pod plastikową osłonką obok półki takie dostałem info od kolegi z sedanem
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam gdzieś całe lusterko w szafie zabunkrowane
  18. Jeśli moge wtrącić swoje pięć groszy to teraz ja bym koniecznie kierunki w blotnikach przyciemnil tudziesz w kolor auta poszedl
  19. Ponieważ fakt i życie jest takie ze za 75k to polowa narodu Polskiego kupuje juz C7 a i Ja mowiac szczerze w życiu nie wydalbym na 2010 rok 75 kola bo za 75 masz juz polifta z palcem w nosie z w miare dobrym wyposażeniem ktore pozniej pomalutku robisz pod siebie wiec jak chcesz odzyskac kase to niestety tylko sprzedaż gratow Cie czeka.. takze pisz liste moze sam cos kupie
  20. Niestety mimo szczerej sympati już Ci powiem możesz zacząć wystawiać te co cenniejsze graty jeśli faktycznie chcesz odzyskać cześć pieniążków z doświadczenia powiem auto modufikuje sie dla siebie i dla czystej frajdy i satysfakcji posiadania czegoś innego niż wiekszość na Polskich drogach.. czyt. wersja individual zyskać na tym mozesz może 20% z tego co wydasz czyli 80% to poprostu wydatek na hobby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.