Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie mój niestety też nie przyjmuje
  2. Zawartość dodana 0 minutes later Zawartość dodana 1 minute later Zawartość dodana 2 minutes later Przepraszam, że autko brudne i zdjęcie robione kalkulatorem ale ori lotka leży właśnie tak kleiłem na taśme i klej
  3. Ą Ę PETARDĘ Ty stary pierniku nawet nic nie połamaleś
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehehe jakbys był blond pięknością z cycusiami Super DD powiedziałbym aj laff juuu dzięki muszę poczytać ostatnio jakość chińska nie jest taka zła może ze dwa lata by wytrzymały
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oo widzisz i teraz normalnie należałby Ci się pocisk za tzw wymądrzanie się... ale że jestem zmęczony to wybaczę CI Twoją importunancję wyraźnie napisałem ze chodzi mi o końcówkę, mało tego wiem że istnieje jej potoczna nazwa (w sensie tego efektu wypalenia) bo kiedyś znalazłem ale zapomniałem i teraz znów szukam... więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz i sam poszukaj wydechy z tytanu to ja doskonale wiem że są jak i pewnie pół forum.. ja chce same końcówki a też takowe są
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poprosze zatem link prze Pana
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://jdl-performance.blogspot.com/2014_06_01_archive.html Panowie pomocy jak sie zowie potocznie taka koncowka wydechu z tymi przebarwieniami od wypalania na niebiesko.. ??
  8. http://www.makarska-promajna.com/en/apartman-bojka.html proszę mają też jeden domek w Baska Voda
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No przeciez one bardzo slabo swieca i przestrzen nog jest mala to jeszcze podswieca ale caly duzy bagaznik to nie ma sensu... jedyni modul smd jak mowi Kolega Komoornik
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a niby dlaczego?? mnie np bardziej podobają się lampy led przód niż neon .. i najchętniej wsadziłbym zderzak z polifta ale zostawił lampy z przedlifta.. co niestety się nie da dlatego rozważam dwie opcje front przedlift ale wersja sport z aluminiową dokładką (cena aso 2230) gdzie tu taniość lub competition polift (a rozważam to nadal mimo że zderzak competition juz dawno leży w domu) poprostu są różne możliwości ps ja poki co jeżdże właśnie tak tył full lift przód full przedlift
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z ciekawosci spytam ile kosztuje taki set ??
  12. No Paaanie pełen szacunek i za wspanialy samochod i za wspaniala opowiesc ale w moim mniemaniu i za wspaniale podejscie do zycia a i przedewszystkim motoryzacji dla mnie niebywala frajda bylo przeczytac twoja opowiesc
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0863278L http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2009/drive_standart/636/hg_ug/863/subcategory/863055/part_id/260322/lang/e
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skoro zakladajac kiere z polifta nie trzeba zmieniac tasmy by dzialalo to raczej tak
  15. Po tym jak zobaczylem cene nawet nie chce mi sie komentowac... naprawde chcesz na to wydac 700€ ?
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tomka Hammera
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strzasznie jasno jest :/
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    heh noo ba no to budujemy nowy garaż albo podjazd trza zmienić do garażoof zawsze mówiłem do niebieskiego tylko złote felgi chociaż jakby nie patrzeć Jędrek też ma zarypiście zrobione felasie
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jest u nas jakiś kolega forumowicz co sprowadza auta i ma autohandel dobrze pamiętam ?.. Miszka czy jakos tak ?
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ale bezpieczniki to chyba nie wszystko a komunikacja nie idzie przez bezpieczniki przeciez, a sprawdziles wiazki skoro koles robi 3 razy sterownik to chyba raczej sprawny...
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taaa tylko przejedz tak 30 km
  24. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co chcesz odpinać ? Zakładasz inny zderzak i tyle nie tak hop siup bo ja tak zrobiłem i teraz choćbym się uparł to nikogo nie zaholuję do domciu bo nie mam jak wkręcić haka do holowania.... więc zakup belkę zderzaka i wymień jak należy a napewno hak jest ori może tylko dokładany i nie trza wykodowywać nic....
  25. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehehhehehe petardaaaaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.