Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
Hehe a czego u Grzesia nie bylo w garażuuu :D
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Hehe i naprawione
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Dasz rade ale przynajmniej wiesz ze to normalne ze trzeba sie napocic ps lampke znalazles ??
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Hehe montowalem i w b6 i w b8 i zarowno w jednym przypadku jak i drugim tak jak nie klne zwyczajowo naklolem sie od cholery bo zeby czynnosc ktora powinna zajac 10 minut robic godzine to nic tylko szlag trafia, bolec jest wiekszy ale da sie go wcisnac co prawda zajmie to pol godziny no ale sie da. ja robilem bez wody bez suszarki klalem wkurzalem sie ale zrobilem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Podejda bez problemu
-
B8 TrOOOOp
no wiadomo nie az tak ze tragedia.. ale dla mnie na tyle ze nigdy bym nie kupił
-
B8 TrOOOOp
widać strasznie nie bierz
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehehe pacz kurna i mowi to po tym jak wczoraj zamowilem nowy olej do golfa iv 1,9SuperDynamit i dlugo dlugo nic
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
dobrze ze chociaż filtry dałeś do pralni chemicznej
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no i pięknie nie ma jak to z pierwszego tłoczenia
-
B8 TrOOOOp
aaaa dzieeee tam na pewno Miiiiiirek
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe no i pika bello wyszło :D nie no 15W-40 naprawdeee :D
-
B8 TrOOOOp
nie przejmuj się niedługo znów będzie na sprzedaż chyba że to netto było
-
B8 TrOOOOp
270-440 zalezy u kogo kupisz tylko dobrze wysluchaj Panie ktory ro chociaz generalnie przegub zew jest taki sam na prawo i lewa strone wiec najwyzej sie narobisz nie jest jakos mega skomplikowa dwie godzinki max
-
B8 TrOOOOp
hehehehehehe brawo TY :D
-
B8 TrOOOOp
i wiązka idzie koło zawiasu klapy przecie Panie K... a wręcz nawet w zawiasie
-
B8 TrOOOOp
no i super można się dalej radować z neona
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
no ja bym właśnie obstawiał najbardziej klapę ta zaraz przy nagrzewnicy ale zrozumiałem że je wyeliminowałeś bo jak miałeś wąż powrotny też gorący to obieg przeca musiał iść
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
No tak ale jesli by to byl zaworek zasilajacy nagrzewnice to jakim cudem na nawiewie tylnym lecialoby gorace powietrze ??
-
B8 TrOOOOp
Nie znam sie ale moze zacznij od masy.. a potem kazdy kabel po kolei od MK do klapy nie jest dalego wiec miernikiem przepikasz bez problemu...
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
hmmm tak po chłopsku skoro węże gorące a jak ustawisz ten nawiew na tył wali gorącym to znaczy ze układ działa ok, ciekawe czy na przednia szybę jak dasz to też będzie gorące... ? skoro zrobiłes testy klap i nie ma błedów to znaczy ze sa okey, ja jeszcze czytałem kiedyś o nastawach podstawowych klimatronika moze to pomoże... ? czujnik temp powietrza jakby był walnięty to raczej by walił błędem też, a już raczej nie pokazywałby ładnie 22' a moze wartoby sprawdzić jeszcze czujnik nasłonecznienia auta... ?
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
jak mozesz podaj kod koloru RAL czy nazwe ??
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Jaki to oczoyebny z palety bmw daj przyklad
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
aaaa fujjjj.... bebe ja się pytam gdzie jest ramka klubowa, jeno mig
-
2.0 Tfsi B7 a 2.0 Tfsi B8
no tak w historii jest wpisane tam były chyba dwa stage robione na walke z tym, ale musisz miec dojscie do historii auta po vinie, np kolega Stanley