Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey Wszystkim , kolejny powrót do audi , wcześniej jeżdzilem a8 4.2v8 :)

Po dokładnym sprawdzeniu auta ,pojechałem sprawdzić blacharsko,mechanicznie itp.

Shamowałem w VTG Warszawa , wszystko okazało się prawie ok gdyż program nie był robiony w r performance jak bylo napisane w ogłoszeniu , ale wszystko sprawne więc postanowiłem kupić bo i tak celuję w stage 3.

Po zakupie udałem się do zaprzyjażnionego Mirasa z Vag Tune , który stroił od nowa auto.

Wypluło 288 KM & 420 Nm.

Kolejny etap to wymiana coolera ...

A4 2.0 tfsi quattro usa 2010

S line zewnetrzny , wewnetrzny

Bang&Olufsen

MMI 3G z dzojstikiem

Czujniki martwego pola w lusterkach

Klimatyzacja 3 strefowa

Key less-go

Czarna podsufitka

Szyberdach

Kamera cofania

Aktywny tempomat

Bixenon

Grill przedni pomalowałem w czarny połysk

W tylnych lampach zmodyfikowany kierunkowskaz, tak aby był jak cała lampa w technologii LED (fabrycznie kierunek jest na zwykłej jednej żarówce)

Zmieniona tylna dokładka zderzaka od wersji S4 do której dopasowany cały układ wydechowy (od samego Turbo downpipe 3", później rozejście na 2 *2,5",)Po zakupie były 4 tłumiki , 1 wyciąłem , wspawałem rurę 3 cale i zostały 2 końcowe tłumiki + 1 środkowy :)

Dokładkę pomalowałem w czarny połysk

Zawieszenie gwintowane AP

Felgi na których kupiłem auto, jeżdzą na s5 , czekam na nowe felgi 19/9,5 + opony 235/35/19

Po zakupie przyciemniłem wszystkie szyby

W planach :

stage 3

większy cooler

większy zestaw hamulcowy

Kierownica ..

7645643457faac7fgen.jpg

d0bb3ef1b5d26527gen.jpg

1a5dcd11708208f5gen.jpg

65679ebeba4e0d93gen.jpg

e65a8b1702edc5b7gen.jpg

e4af878d7c9d201bgen.jpg

56aada5597dea4afgen.jpg

5e6774cbc90e0c7dgen.jpg

36186e3fe96e6e30gen.jpg

Opublikowano

Robi wrażenie! Brakuje tylko S-tronica! ;)

Opublikowano

Kolor super , fajnie wygląda na tych felgach - co to za model ?

Opublikowano

Robi wrażenie! Brakuje tylko S-tronica! ;)

Nic dodać, nic ująć.

Jeszcze jak Stage 3 zrobisz to już w ogóle ten manual będzie ograniczał.

Opublikowano

Mega wypas, S-line robi robotę. Z mocą tez szalejesz widzę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jak Stage 3 zrobisz to już w ogóle ten manual będzie ograniczał.

Czemu ma ograniczac ? wczesniej mialem pomodzone auta,ostatnia to bmw e60 biturbo 402 KM 791 Nm z automatem i wlasnie skrzynia ograniczala :)

Sprzeglo wlozy sie "mocniejsze" , nie planuje w tym aucie 400 KM ale 300+ musi byc :)

Kolor super , fajnie wygląda na tych felgach - co to za model ?

Felga to replika vossena - oems 20/9,5cala

Edytowane przez PawelDSW

Opublikowano

Porównujesz automat z E60 z S-troniciem?

wierz mi, ta druga by cię nie ograniczała :) zreszta śmiać mi sie trochę chce jak słyszę takie wypowiedzi.. Równie dobrze mógłbyś powiedziec ze Rs6 z którego robią ponad 1000 koni jest ograniczany przez skrzynie... A ja sobie nie wyobrażam takich aut z manualem..

Opublikowano
  • Autor

Porównujesz automat z E60 z S-troniciem?
wierz mi, ta druga by cię nie ograniczała :) zreszta śmiać mi sie trochę chce jak słyszę takie wypowiedzi.. Równie dobrze mógłbyś powiedziec ze Rs6 z którego robią ponad 1000 koni jest ograniczany przez skrzynie... A ja sobie nie wyobrażam takich aut z manualem..

Nic nie porownuje.ktos napisal ze skrzynia bedzie ograniczala itp ...

Niestety nie bralem nowego auta z salonu,nie moglem wybrac skrzyni

Jako dupowoz spokojnie styka, jakos to jedzie :)

Opublikowano

Skrzynia będzie ograniczała w takim sensie, że po takim Stage 3 na biegach 1,2,3 będziesz krótko jeździł i co chwilę wachlował.

Opublikowano

USA i manual ? Ale rodzynek ci sie trafil, nie wiem jak wygladaja przelozenia w A4 ale w s3 na stage 3 juz sie trzeba troche wajcha namachać przy szybszej jezdzie, co nie zmienia faktu ze nawet sprawia to frajde.

Opublikowano

USA i manual ? Ale rodzynek ci sie trafil, nie wiem jak wygladaja przelozenia w A4 ale w s3 na stage 3 juz sie trzeba troche wajcha namachać przy szybszej jezdzie, co nie zmienia faktu ze nawet sprawia to frajde.

Pewnie masz racje, ale do czasu..:P

Opublikowano
  • Autor

Pewnie masz racje, ale do czasu.. :P

To jest jako 2gie auto wiec nie przeszkadza mi a od kilku lat mialem same automaty :)

Dlugo sie auta mnie nie trzymaja , jak zatesknie za automatem to sie zmieni auto :P

Opublikowano

Fajny wózek z fajnym wypasem. :)

Stronic przy dłubanym silniku może okazać się bardzo droga skrzynia. Wszystko co ma ~270+ wymaga programu do skrzyni, a za to tunery biorą x2...

288 samym programem? Brzmi dosyć sporo ;)

Opublikowano

Wydech dłubany, na 98 możliwe.

Opublikowano

Chociaż skrzynia Ci się nie wysypie porównując do s tronika.

Opublikowano

Ahh te mity.

Prędzej mu padnie sprzęgło i dwumas, niż się S-Tronic zacznie sypać.

Opublikowano

Przy Stage 3 wymiana sprzęgła to " oczywista oczywistość". 400+ stronik z dwulitrówki nie wytrzymał by długo bo jednak ma kilka innych wnętrzności jak ten z S4.

Na forum występują dwie skrajne opinie o stroniku. Prawda jak to przeważnie bywa leży po środku. Jedyna miarodajna ocena stanu faktycznego może być kondycja warsztatów naprawiających te skrzynie. :wink:

Opublikowano

Bez przesady, Stage 3 dla tego TFSI to nie 400+ :)

Opublikowano

Stage 3 dla 2.0 tfsi to 350-380KM i miedzy 440 a 480NM , seryjne sprzeglo w manualu w zupelnopsci sobie z tym radzi to samo jesli chodzi o s-tronic.

Opublikowano
  • Autor

Damy rade :)

Pokrecilem troche gwintem i wlozylem nowe 19/9,5 cala jr 11 + nowe oponki 235/35/19 Achilles ATR Sport2

Jednak wg mnie za male i wracam do 20' wiec jak ktos chetny to gonie nowy kpl felg z oponami

ab0623f532c9c0ecgen.jpg

dff614994ef73a0agen.jpg

41fd12ee369d0a38gen.jpg

Edytowane przez PawelDSW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.