Treść opublikowana przez Ponior
-
Napis "bremslicht." po wymianie licznika.
Poszło, raz to kabel , który miałem przerywał gdzieś, dwa mase dałem prosto do karoserii, nie do kabla masowego i komunikat zniknął. Dzieki i pozdrawiam.
-
Napis "bremslicht." po wymianie licznika.
Witam. Kupiłe auto jakies 3 lata temu. A4 b5 1.9 afn z 1999r. Z zewnątrz polift ale elektryka jak w przedlifcie chyba. Poprzedni właściciel zmienił licznik na fullfis z analogowym zegarem i wszystko działa ok, poza napisem na liczniku "bremslicht." Wszystkie światła działają ok, czytałem, że trzeba dać masę na pin 19 w czerwonej kostce, żeby pozbyć się napisu, ale u mnie nie działa, przewód jedynie strasznie sie nagrzewa więc nie tędy droga. Co zrobic , żeby napis zniknął?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Czy sprężyny eibacha z z b5 1.8 turbo quattro podejdą do b5 1.9 tdi quattro afn. Różnią sie naciskiem na przednia oś 995kg w 1.8 vs 1055kg w tdi. ile więcej siądzie auto z przodu 0,5cm? Auto równo siądzie, zakładać je?
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
Autko wygląda zacnie. Gdzie kupiłeś progi ala s4?
-
Audi S3 po raz drugi 2.0 TFSI modyfikowany 375KM/455NM by EcuProject
MODEL AUTA: Audi S3 RODZAJ SILNIKA: CDLA seria 265km MODYFIKACJA SILNIKA: Dolot Tts Wydajniejszy intercooler Pompa HPFP VIS Wydech 3 cale od początku do końca Wydajniejsze cewki Stage 3 Dsg TVS Engieniering " i pare innych drobiazgów :-) Wszystko wykonane w firmie ECUPROJECT, dzięki chłopaki. Autko odpycha sie bez porównania w stosunku do serii a skrzynia po nowym sofcie to mistrzostwo, jestem mega zadowolony.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Możesz spokojnie założyć seryjny wydech, zostaw tylko DP 3' i bedzie ok.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
O ile pamiętam to na seryjnym, jest delikatna różnica ale szału nie ma na 2,5'.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Nie wiem , ja brałem wersje cichą w ECuproject :-) , W trasie autem nie latałem , głównie w mieście, więc nic mi nie przeszkadzało. Może katalizator załóż (sportowy) , powinno być ciszej. ps. Zawsze możesz wrócic do serii, ale mi by było szkoda.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Dawno nic sie nie działo :-) Skrzynia żyje i ma się dobrze . Doszedł wydech 2.5' i nowe heble Zimmermana 356mm. Mody wykonane ponownie w firmie Ecu Project.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ok jestem po przymiarce i wchodzi idealnie,w 18-tce jest nawet więcej miejsca niż w mojej 19-tce. Od budowy felgi chyba dużo zależy.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Może ktoś potwierdzić na 100% czy pod heble 356mm z a6 (dwa tłoczki) wejda felgi 18' 8j et35.?
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Najpierw wydech, na który nie mam czasu . Dolot to dalszy plan. Narazie jeździ sie super.
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Zamawiam dedykowany, jest tego trochę na ebay.
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Turbiny k04 nie ruszam. W planach dolot i wydech, pewnie dojdzie troche ps. Więcej w ośce nie ma sensu i tak opony idą w oczach
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
IC od 3.0 na pewno jest wydajniejszy, ale lepiej coś wiekszego załozyć. Wtryski starczają spokojnie w cdnc, nie wiem jak w innych wersjach. W planach jeszcze dolot, wydech i można jeszcze troche pare ps-ów dołożyć.
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Mega wypas, S-line robi robotę. Z mocą tez szalejesz widzę
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Jeżeli ktoś miał już fabrycznie subwoofer to szkoda kasy na B&O. Ale jak były same głośniki w drzwiach jak u mnie to róznica jest spora. Choć subwoofer lepiej dawał w mojej a3 3D
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
To wachlowanie daje większą frajdę z jazdy
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Tam nie ma dokładki, to standardowy zderzak s-line :-)
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Autko jeździ i ma sie dobrze, na pokład zawitał zestaw B&O, teraz jedzie sie jeszcze przyjemniej. :-)
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Oczywiście mówimy o najmniejszym spalaniu, przy normalnej eksploatacji auta średnio wyjdzie 9-10l
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
2.0 tfsi w quattro będzie palić mniej od 1.8t w quattro. Troche poprawili w tym temacie. Niewiele, wydech jest w planach.
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
7,5-8 litrów. W trasie przy 120 to nawet 6,5 litra wychodzi. Oczywiście jazda w trybie D tylko.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
trzeba by podpiąć racelogic-ka i zmierzyć Na 98 z orlenu
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
No niestety jest tylko 415nm, a to moment pcha wskazówki gorę. ja jestem zadowolony, autko jest mega elastyczne i przyjemne w użytkowaniu .