Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś pamięta jeszcze moje b7 :-)
1dd5efe0e79e126emed.jpg

Potem było jeszcze s3, aż trafiło się znowu A4 .

A4 polift, 2.0 TFSI, niestety zapomnieli dołożyć quattro w fabryce :-(

Wyposażenie:
Jakieś tam jest :-)
Pełen pakiet s-line + zawieszenie 1BV.
Czujniki zmierzchu
Czujnik deszczu
Aktywny tempomat
Pakiet oświetlenia
PDC przód, tył
Bi-xenon
Masa innego wyposażenia.....

Modyfikacje, wykonane zostały w EcuProject we Wrocławiu:
1.Nakładki na pedały + podstopnica
2.Felgi 19' + oponki Toyo t1 sport 235/40/19
3.Autko wyglinkowane, wypolerowane, nawoskowane :-)

4.Sprężyny eibacha
5.Upgrade hebli na 356 przód i 330 tył

6.Grill pomalowany na czarno plasti dipem + metalizer.

7.Turbo k04

8.Wydajniejszy intercooler

9.DP 3' bez kata

10.Skrzynia Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów

11.Zastaw Bang&Olufsen

12. Wydech 2,5'

13. Nowe heble Zimmermanna

Wynik: 330ps, 416nm

487e32ada49d752fmed.jpg




Planowane mody:
Nowy wydajniejszy układ dolotowy

Grill rs4

Lusterka s4

Aktualne zdjęcia:

1455b76adff4a50bmed.jpg82a47ba486d1868dmed.jpg45ec3ab1e862f32emed.jpg3529e361dfcb84d9med.jpg

Bang & Olufsen na pokładzie:

69988f722952f4a9med.jpg285bb10a0556d3eamed.jpgce768aafe968c313med.jpgd8cfac1789f3b3f5med.jpg

2aa5c45f7ed0813bmed.jpg0a62a44a99e7ca06med.jpg

Edytowane przez Ponior

Opublikowano

no niezłe, niezłe ;) szkoda tylko, że to ośka z multi :/

Opublikowano

Reklamuj ten brak Quattro.

Opublikowano
  • Autor

no niezłe, niezłe ;) szkoda tylko, że to ośka z multi :/

Multi 8-mio biegowa daje rade, przy sofcie tylko trzeba z momentem nie szaleć.

Reklamuj ten brak Quattro.

Dzięki za rade :wink:

Opublikowano

Fajnie wygląda gratulacje,

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Multi 8-mio biegowa daje rade

Multi nie może być x-biegowe :wink: Poza tym ta konfiguracje napędu wspominam jako najbardziej komfortowa ze wszystkich Audi jakie miałem. Ma się wrażenie jazdy samochodem o klasę lepszym :) Szkoda ze nie robią już multi :(

Bardzo ładna, fajnie wyposażona sztuka. :thumbup1: Dołóż lusterka + jakieś granie i będzie git. :jerk:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne opinie. Co do multi to jak przełączę w tryb S to na wyświetlaczu przeskakują biegi od 1-8. Niektórzy piszą, że są to wirtualne biegi ^_^

Pytanie do znawców tematu. W tej chwili mam 3cm od zacisku do wentylka (wentyl na środku felgi) heble 320mm. Czy po zmianie na 356mm nie zahaczy o wentyl zacisk. Felga 19' et35.??


Chłopaki nigdy nie miałem mutitronika, czy u was też auto zmienia biegi przy 5,5k obrotów, dlaczego nie ciągnie wyżej nawet w trybie S??

Opublikowano

Na oryginalnym sofcie przy tych obrotach jest najwyższy moment. Nie ma sensu kręcić wyżej. Poza tym głupio by to brzmiało :wink:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Potwierdzam poprzednika. Bez sensu kręcić wyżej.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Potwierdzam poprzednika. Bez sensu kręcić wyżej.

Z tym sie można spierać, bo na przykład po sofcie auto generuje 260ps przy 5,5k obrotów a po przeprogramowaniu skrzyni przy tym samym sofcie jest już 285ps przy 6,5k obrotów.

Więc sens jest :-)

Edytowane przez Ponior

Opublikowano

Chłopaki nigdy nie miałem mutitronika, czy u was też auto zmienia biegi przy 5,5k obrotów, dlaczego nie ciągnie wyżej nawet w trybie S??

Z tym sie można spierać, bo na przykład po sofcie auto generuje 260ps przy 5,5k obrotów a po przeprogramowaniu skrzyni przy tym samym sofcie jest już 285ps przy 6,5k obrotów.

Więc sens jest :-)

Kolego, naprawdę nie widzisz ze się kupy nie trzyma to co piszesz? Silnik z fabrycznym programem i z softem od tunera to dwie różne pary kaloszy.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano
  • Autor

ok, nie zrozumieliśmy się :decayed: .


Dzieki firmie EcuProject zawitały heble 356 przód na dwóch tłoczkach i tył 330.

24425d893b449f30med.jpgc11406cc818bb981med.jpg

Autko dostało też sprężyny eibacha, ale siadło niewiele, możne 0,5-1cm w stosunku do wcześniejszego 1BV.

Grill został pomalowany plasti dipem na czarno + metalizer.

45c7edff0310b148med.jpg

http://www.fotosik.pl/zdjecie/45c7edff0310b148

Opublikowano

mozesz zrobić zdjęcie grilla z bliska - ja mam parę odprysków na swoim piano i zastanawiałem się na plast dipem ale boje się ze wyjdzie niegładko

Opublikowano
  • Autor

mozesz zrobić zdjęcie grilla z bliska - ja mam parę odprysków na swoim piano i zastanawiałem się na plast dipem ale boje się ze wyjdzie niegładko

Robione wieczorem w garażu, ale plasti dip pokrywa ładnie, trzeba tylko zrobić pare cienkich warstw a nie jedną grubą :-) Polecam metalizer na plasti dipa, maskuje nierówności.

dd2da741188b1403med.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mody mechaniczne w EcuProject Wrocław prawie skończone:

Turbo k04

Wydajniejszy intercooler

DP 3' bez kata

Skrzynia 8 biegów, Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów

Narazie 330ps i 416nm :-) na seryjnym wydechu który jest bardzo restrykcyjny.Moment ograniczony ze względu na skrzynie biegów.

487e32ada49d752fmed.jpg

Opublikowano

Hmm i jak to lata w FWD ?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest tak ustawione, że nie traci trakcji na żadnym biegu, w stosunku do tego co było w serii to przepaść. Autko przyśpiesza niesamowicie teraz.:-)

Opublikowano

Wrzuć jakiś filmik jak jest pedał w podłogę ze startu zatrzymanego :)

Moment obrotowy widać ładnie ograniczony, ciekawe i tak ile ten Multitronic wytrzyma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.