Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę potwierdzić. W mojej A3 też lepiej Subwoofer dawał niż w A4 B8. Nie mówiąc już o tym że w B&O nie da się dźwięku tak ustawić żeby dudniło :( Różnica mała w stosunku do niższych zestawów audio, jedynie to przy super źródle dźwięku faktycznie filharmonia lepiej brzmi. Ale trzeba dodatkowo wygłuszyć bo montaż fabryczny woła o pomstę do nieba...

Potwierdzam, w a3 subwoofer tak szalał że wewnętrzne lusterko wsteczne drżało :decayed: Jak dobrze rozkręcisz B&O przy odpowiednim umcy umcy, to subwoofer charczy i nie daje rady. Ale jakość dźwięku jest niezła i dla mnie wystarczająca.

Opublikowano

Zeby uzyskac 330 KM zrobiles turbo K04 , downpipe , cooler "wiekszy" , soft tak ? co z wtryskami ? U siebie mam na razie 288 420 Nm , chce wlozyc cooler z c7 3.0tdi i hybryde ihi.

Opublikowano
  • Autor

IC od 3.0 na pewno jest wydajniejszy, ale lepiej coś wiekszego załozyć. Wtryski starczają spokojnie w cdnc, nie wiem jak w innych wersjach. W planach jeszcze dolot, wydech i można jeszcze troche pare ps-ów dołożyć.

Edytowane przez Ponior

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic sie nie działo :-)

Skrzynia żyje i ma się dobrze :wink:.  Doszedł wydech 2.5' i nowe heble Zimmermana 356mm.   Mody wykonane ponownie w firmie Ecu Project.

2aa5c45f7ed0813bmed.jpg0a62a44a99e7ca06med.jpg

 

Edytowane przez Ponior

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
IC od 3.0 na pewno jest wydajniejszy, ale lepiej coś wiekszego załozyć. Wtryski starczają spokojnie w cdnc, nie wiem jak w innych wersjach. W planach jeszcze dolot, wydech i można jeszcze troche pare ps-ów dołożyć.


Jakby co to ja przejąłem tę furę :) Jak na razie trochę głośny ;) ... orientujesz się co można zrobić, żeby go trochę wyciszyć ?
Jak wróciłem od Ciebie to myślałem, ze mi głowa pęknie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem , ja brałem wersje cichą w ECuproject :-) , W trasie autem nie latałem , głównie w mieście, więc nic mi nie przeszkadzało.  Może katalizator załóż (sportowy) , powinno być ciszej.

 

ps. Zawsze możesz wrócic do serii, ale mi by było szkoda.

Edytowane przez Ponior

Opublikowano
11 minut temu, dembu19 napisał:

 


Jakby co to ja przejąłem tę furę :) Jak na razie trochę głośny ;) ... orientujesz się co można zrobić, żeby go trochę wyciszyć ?
Jak wróciłem od Ciebie to myślałem, ze mi głowa pęknie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z Quattro na ośkę zmieniłeś i to jeszcze z taką mocą ? nieźle

Opublikowano
Nie wiem , ja brałem wersje cichą w ECuproject :-) , W trasie autem nie latałem , głównie w mieście, więc nic mi nie przeszkadzało.  Może katalizator załóż (sportowy) , powinno być ciszej.
 
ps. Zawsze możesz wrócic do serii, ale mi by było szkoda.


Właśnie tez mi szkoda ... ale w trasy chcieliśmy nim polatać i jednak może to być uciążliwe ... będę myślał co zrobić ...

Żonie pokazałem tryb sport, to pierwsze co robi jak wsiada do auta to go włącza :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Z Quattro na ośkę zmieniłeś i to jeszcze z taką mocą ? nieźle


Chciałem quattro ... ale był taki i mi się spodobał :)

Poza tym zawsze podobały mi się sedany ... quattro brakuje, ale da się żyć :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Dnia 20.02.2017 o 10:24, Ponior napisał:

Dawno nic sie nie działo :-)

Skrzynia żyje i ma się dobrze :wink:.  Doszedł wydech 2.5' i nowe heble Zimmermana 356mm.   Mody wykonane ponownie w firmie Ecu Project.

0a62a44a99e7ca06med.jpg

 

A powiedz, czy te filmiki które nagrywałeś z przyspieszenia to były na seryjnym wydechu ? Było chyba trochę ciszej ? Duża różnica w mocy po zainstalowaniu 2,5"?

 

Opublikowano
  • Autor

O ile pamiętam to na seryjnym, jest delikatna różnica ale szału nie ma na 2,5'.

Opublikowano
8 minut temu, Ponior napisał:

O ile pamiętam to na seryjnym, jest delikatna różnica ale szału nie ma na 2,5'.

Hmmm ... ale w dźwięku chyba jest ? 

Myślisz, że jak chcę cicho, to zmienić to na zwykły wydech ?

Opublikowano

To będziesz musiał jechać przestroić auto.

Opublikowano
1 minutę temu, komoornik napisał:

To będziesz musiał jechać przestroić auto.

Serio ? 

A co się stanie jak po prostu włożę wydech i podłączę go do downpipe ? Dalej bez katalizatora ? 

 

Opublikowano

Jeśli auto z turbo jest strojone pod zdecydowanie mniej restrykcyjny wydech niefabryczny, założenie teraz fabrycznego wydechu bez korekty na dłuższą metę nie przyniesie nic dobrego.

Opublikowano

Na pewno będzie słabsze

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

Na pewno będzie słabsze

 

Z tym jestem się w stanie pogodzić ... nie chciałbym tylko, żeby coś się przez to uszkodziło w silniku, albo turbo.

Opublikowano
  • Autor

Możesz spokojnie założyć seryjny wydech, zostaw tylko DP 3' i bedzie ok.

Opublikowano
Możesz spokojnie założyć seryjny wydech, zostaw tylko DP 3' i bedzie ok.


Super :) Tak tez spróbuje zrobić :)

Dzięki Bartek.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.