Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, wpadły poliftowe panele nawiewów... Porównanie przedlift i polift... Zegarek z przedlifta jest na 7 pinów, polift na 8. Po drobnych przeróbkach został przedliftowy, który jest lepiej wykonany i ma solidniejszy mechanizm. Pozdrawiam liquid8p.
  2. Lex ma się dobrze, miał drobną usterkę i przy okazji wpadło kilka rzeczy... Co do usterki, do wymiany poszedł regulator ciśnienia turbo, oraz zgodnie z zaleceniem lexusa, również wężyk do niego doprowadzający. Jest to znany problem tych silników, który objawia się przy różnych przebiegach. U mnie padł przy niecałych 50tys, ale są przypadki, że i po 20tys. Objaw jest taki, że auto skokowo przyspiesza i oczywiście spada moc. Producentem regulatora jest pierburg, niemiecki zawór w japońskim samochodzie, pewnie dlatego się psuje A tak na poważnie, prawdopodobnie wadliwy wężyk uszkadza ten zaworek i dlatego on też kwalifikuje się do wymiany. Nowy poprawiony wężyk, to ten grubszy... Oczywiście po wymianie wszystko wraca do normy i auto przyspiesza, jak trzeba. Poza tym wleciał dyfuzor i złota taśma termiczna na dolot... Jak mam być szczery, to wolałem dolot bez tej taśmy, ale dzięki niej aż tak bardzo się nie grzeje. Pozdrawiam liquid8p
  3. Trochę mnie tu nie było, a wypadałoby coś uaktualnić. Wpadała modyfikacja wydechu w postaci usunięcia końcowych tłumików. Efekt przerósł moje oczekiwania, film nie oddaje tego jak brzmi na żywo... Dźwięk jest przyjemny dla ucha i nie męczy w trasie, nawet są delikatne "popsy" Pozdrawiam liquid8p
  4. Cieszy oko przy wsiadaniu do auta. U mnie logo świeci się przez kilka sekund, potem gaśnie i zostaje tylko lampka. 20240821_182807.mp4
  5. Jak nic zarysowałeś panele podłogowe tymi tarczami Ile mają mm?
  6. Piękna jest, ma zewnętrzny pakiet competition, na "stany" nazywało się to chyba "sport edition plus" W środku nie ma "s" pakietu, ale dobrze że ma czarny sufit
  7. Dzięki, jesteś pierwszą osobą, której nie podoba się obszycie kierownicy. Na żywo wygląda o wiele lepiej i nie spotkałem się z negatywną opinią. Ale wiem też, że nie jest to obszycie na miarę tapicera. Niemniej jednak zrobiłem sobie to sam i jest uważam całkiem dobrze. Po prostu musisz patrzeć z przymrużeniem oka i nie zwracać uwagi na niedociągnięcia
  8. Sam ją obszywałem i może nie jest idealnie, ale jak na pierwszy raz to wyszło całkiem nieźle, przynajmniej dla mnie. Dużo poruszam się po mieście, stąd pomysł na zabezpieczenie ori skóry.
  9. Ja już wcześniej pisałem, że wygląda to dobrze i uzupełnia zderzak competition. Nie każdemu musi się podobać, u mnie maxton jest z przodu i dokładki listew bocznych. Dokładki tylnego zderzaka mam z Ali, bo są o wiele ładniejsze niż te maxtonowe. Tylnego dyfuzora, jak i lotki na klapę nie zakładałem, bo wyglądają kijowo. Dla mnie maxton jest dobrze wykonany i dopełnia wygląd auta. Nawet w salonie Lexusa powiedzieli mi, że za***iście to wygląda. Także ja ze swojej strony śmiało mogę polecić.
  10. Piękna jest, podobają mi się twoje zaciski, w sensie ich kolor. Maxton robi robotę
  11. Mi tam się podoba, sam będziesz montował? U mnie maxton jest już jakiś rok i na prawdę te dokładki odmieniają auto. Do a5/s5 jest fajny tylny dyfuzor z maxtona. Ja zakładem wszystko sam, niby bez zdjęcia zderzaka nie da się założyć przedniego splittera, ja jakoś założyłem Na wyposażeniu auta, ściereczka obowiązkowa. Dużo kurzu i błota się zbiera na dokładkach, ale to jedyny ich minus
  12. Aktualnie "lexik" prezentuje się następująco... Auto po serwisie i w końcu zrobione piszczące hamulce. Z ostatnich rzeczy wpadł pokrowiec na kierownicę, do samodzielnego obszycia. Pokrowiec sam w sobie wygląda świetnie i dodatkowo zabezpiecza ori skórę. Pozdrawiam liquid8p
  13. Długo poszukiwany przełącznik świateł "AUTO" jest na swoim miejscu... Funkcja sama w sobie oczywiście nie działa, ale przycisk się świeci Jeśli się nie mylę, to kamera asystenta świateł długich jest w lusterku wstecznym i wystarczy wymienić lusterko i funkcja powinna w pełni działać. W zegarach kontrolka automatycznych świateł jest. Pozdrawiam liquid8p
  14. Poprawiłem oklejenie lamp. Oklejone z gotowych formatów przygotowanych przeze mnie Wleciały obudowy lusterek, wcześniej były nakładki... Miałem też małą przygodę, wyrwało mi całe nadkole z tunelem powietrznym na progu zwalniającym. Szczerze to nie wiem, jak to się stało, prawdopodobnie większe koło 20" podczas przejazdu dobiło i zdjęło całe nadkole Nadkole naprawione z użyciem igły i nici, wróciło na swoje miejsce Rcek aktualnie czeka na serwis... Pozdrawiam liquid8p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.