-
Zaślepka skrzyni biegów
Udało Wam się znaleźć numer tej zaślepki? Mi brakuje w skrzyni multitronic. Nie mogę nigdzie tego znaleźć, bo nawet nie wiem jak tego szukać? Pomożecie?
-
Wymiana rozrusznika
- drgawki auta
Sprawdź jak pracuje pasek napędu (alternator itp.) ... obejrzyj czy koła pasowe chodzą płynnie, a nie w podskokach. Jeżeli koło pasowe chodzi w podskokach, to najpierw wymienić pasek i zobaczyć, czy jest ok, jak dalej skacze, to wymienić koło pasowe.- CDNC, ciśnienie oleju
I co? Poradziliście sobie z problemem?- Wymiana rozrusznika
Dostęp jest tylko od dołu ... dodam, że tragiczny więc lepiej samemu się za to nie brać. Straszna babranina, a u mnie okazało się, że źle zregenerowali, więc warsztat musiał wymieniać jeszcze raz.- SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Podejdzie... Ja taki założyłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Zmiana serii na Bang & Olufsen w A4 B8 - opinie
Miałem audi z audio takim jak Ty, a teraz mam z bang olufsen. Jest niebo a ziemia. Dźwięk wg mnie jest świetny i warto zmienić. Poprzedniego audio nawet nie chciało mi się słuchać, szczególnie radia. W radiu różnica jest dramatyczna.- MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code
Dzięki- Skacząca rolka napinacza i jakby z centrowana?
Miałem to samo ... pomogła wymiana paska.- Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Może to zła pompka, która nie działa z Twoim autem, a z kolegi działa. Czy numer katalogowy zgadza się z tym, który powinien być zainstalowany w Twoim aucie ?- Błąd 02894 brak możliwość wykasowania.
W jakim module masz ten błąd? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Podwójny wydech
- Podwójny wydech
Czy ktoś posiada nr osłony termicznej, którą trzeba założyć po prawej stronie przy dołożeniu drugiego tłumika ? Jak mocuje się taką osłonę ? Są tam otwory, wystające kołki itp ? Jak zamocować mocowanie drugiego tłumika ? Trzeba cos wiercić ?- Błędy w 5F 01043 - Control Module Incorrect Software Version
No to nic nie zrobisz ... a wszystko Ci działa ? ... jak działa to olać i tyle- Błędy w 5F 01043 - Control Module Incorrect Software Version
Jak masz możliwość, to poproś fachowca żeby Ci wgrał język PL z najnowszym oprogramowaniem 260... Wtedy nie będzie błędu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk - drgawki auta