-
Problem z opcja telefon A4 8K0
Tak jak w temacie problem z opcja telefon w samochodzie. Telefon łączy się z samochodem, można puszczać muzykę po bluetooth. W momencie przełączenia na telefon na wyswietlaczu (zielonym) brak połączenia (cały czas wyświetla się ta wiadomość niezależnie czy jakieś urządzenie jest sparowane czy nie). Wcześniej normalnie zestaw głośno mówiący działał z panelu można było wybierać numery dzwonić itp. Co robić?
-
Kontrolka EPC i ograniczenie obrotów do 4000 w 3.0 TFSI
Przy wyższych obrotach zapala się EPC i ograniczenie obrotów silnika do 4000. Został wymieniony jeden z czterech zawór ciśnienia oleju, filt oleju też. Po zgaszeniu silnika błąd się kasuje. Widziałem na forum podobny wątek ale nie padła żadna konkretna odpowiedź. Może ktoś już sobie z tym poradził.
-
Kontrolka EPC i ograniczenie obrotów do 4000 w A4 B8 3.0 TFSI
Czy komuś udało się ogarnąć ten temat?
-
Audi S4 silnik 3.0 TFSI
Czy ktoś zakłada już instalacje do tych silników? kod silnika: CTUA
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy po podłączaniu kabla VAGCOM 17.1 VCDS HEX V2 uda mi się skasować błąd związany z chłodzeniem silnika? Jeżeli się da czy ktoś może podesłać instrukcję jak to zrobić?
-
Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Tak numery katalogowe te same. Układ został odpowietrzony a samochód nadal się grzeje. Po przejechaniu Ok 1 km. licznik pokazuje 90C ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli muszę pozbyć się PINu z karty sim? Myślałem ze jest simlock bo podczas zakupu dostawało się kartę tmobile a w późniejszych latach at&t. A może należy zmienić częstotliwość? W USA to 850MHz i 1900MHz w Polsce 800/900 i 1800/2600MHz może należy zmienić częstotliwość?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam, Czy ktoś wie jak zdjąć sim locka z audi? Audi S4 b8 2013 - USA
-
Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Pompa na 100% sprawna przełożona z samochodu kolegi. Po przełożeniu mojej do niego błąd nie występują a po przełożeniu jego do mnie mam ten sam błąd.
-
Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Dzięki wielkie
-
Temperatura powyżej 90°C – Audi S4 3.0 TFSI
Podczas jazdy temperatura osiąga wysoką temperaturę grubo powyżej 90C. Komputer pokazywał że przyczyną tego jest wadliwa dodatkowa pompa wody. Pompa została wymieniona (pompa na 100% sprawna) plus cały układ elektryczny został sprawdzony. Po wymianie błąd zniknął ale po przejechaniu ok 30 km problem powrócił . Czy ktoś z was miał taki problem? Zna ktoś jakiegoś konkretnego mechanika który specjalizuje się w Audi (cała Polska)? Komunikat "Układ chłodzenia: awaria! Wyłączyć silnik" Audi A4 B8.5 - 3.0 TFSI - 333KM
-
Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Witam, Tak jak w temacie, podczas jazdy temperatura osiąga wysoką temperaturę grubo powyżej 90C. Komputer pokazywał że przyczyną tego jest wadliwa dodatkowa pompa wody. Pompa została wymieniona (pompa na 100% sprawna) plus cały układ elektryczny został sprawdzony. Po wymianie błąd zniknął ale po przejechaniu ok 30 km problem powrócił . Czy ktoś z was miał taki problem? Zna ktoś jakiegoś konkretnego mechanika który specjalizuje się w Audi (cała Polska)? Komunikat "Układ chłodzenia: awaria! Wyłączyć silnik" Audi A4 B8.5 - 3.0 TFSI - 333KM
-
Regulacja tłumienia: awaria systemu
Czyli wizyta u mechanika i podłączenie samochodu do komputera?
-
Problem z złożeniem tylnego oparcia A4B8
Witam, Tak jak w temacie mam problem z złożeniem tylnego oparcia. W weekend zauważył że podwójne oparcie po złożeniu odstaje tu gdzie jest uchwyt jest ok ale im bliżej środka tym odstaje bardziej. Nic nie koliduje podczas zamykania itp. Czy ktoś już miał taki problem i wie jak sobie z nim poradzić?
-
Regulacja tłumienia: awaria systemu
Witam, Dziś przed zaparkowaniem samochodu przed pracą wyskoczył mi taki błąd "Regulacja tłumienia: awaria sytemu". O co może chodzić? Co trzeba zrobić żeby ten komunikat zniknął? W załączniku zdjęcie.
assur
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta