-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Auto sprzedane.
-
Tylki zderzak S4 sedan przedlift
Podpowie ktos czy zderzak tylny sline od kombi przedlift pasuje do sedana przedlift? szukam sam zderzak.bez dokladki tylnej/dyfuzora
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Minie niedlugo , przemysle to jeszcze ale chyba z powrotem kupie cos mocniejszego i wiekszego
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Plany sie zmienily i bede niedlugo wystawial swoje a4 na sprzedaz . jesli ktos zainteresowany to zapraszam na pw
-
Tylki zderzak S4 sedan przedlift
Szukam nakladke chromowana na dyfuzor zderzaka s4 b8 przedlift,wie ktos jak to dokladnie sie nazywa i ile kosztuje w aso ? taka trojkatna listwa przykrecana do dyfuzora
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
Auto znane ,lubiane ciagle dopieszczane i pucowane kupione od wspolnego kolegi , robi robote na zywo ,jedzie i hamuje jak powinno . Rob stage 8 bo moje 2.0 Cie objedzie po stage 11
-
Gdzie hybrydę IHI pod stage 3
Pisalem do Ciebie na fb pw . ile za tipa ? cooler z orurowaniem ? turbo ?
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Wpadlo obuwie zimowe ... a na zewnatrz wiosna ... Obecne 20 z oponami na sprzedaz
-
Pipercross 2.0 TFSI
Moze i tak.ja celuje w 350 ,Tuner sam doradzil zeby to wlozyc roznica jest 30-50 zl miedzy ori seria a sportowa wkladka
-
Pipercross 2.0 TFSI
Przy serii nie wiem czy cos to daje ale jak modzisz to wiem ze tunerzy sami proponuja zeby wlozyc sportowa wkladke.Ja zrobilem kpl uklad wydechowy i softa,szykuje pod hybryde,big cooler wiec mysle ze nie zaszkodzi
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Jemu chodzilo ze wlozyl heble z s4 a mogl od razu dolozyc i zapakowac wieksze 380mm
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Heble z q7 3.0 tdi 2010 podejda do a4 b8 ?
-
Pipercross 2.0 TFSI
Thx,znalazlem i zainstalowalem
-
Pipercross 2.0 TFSI
Na aukcji napisali 1.8 tfsi 120...,nie bylo wymienione 2.0 ale juz wszystko wyjasnione wiec nie bijemy piany
-
Pipercross 2.0 TFSI
W firmie a tak powaznie to nie mam pojecia ale w poprzednich autach mialem pipercrosa,sprawdzal sie wiec wlozylbym ten.jesli nie bedzie dostepny to wloze simote
PawelDSW
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta