Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PawelDSW

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podpowie ktos czy zderzak tylny sline od kombi przedlift pasuje do sedana przedlift? szukam sam zderzak.bez dokladki tylnej/dyfuzora
  2. Minie niedlugo , przemysle to jeszcze ale chyba z powrotem kupie cos mocniejszego i wiekszego
  3. Plany sie zmienily i bede niedlugo wystawial swoje a4 na sprzedaz . jesli ktos zainteresowany to zapraszam na pw
  4. Szukam nakladke chromowana na dyfuzor zderzaka s4 b8 przedlift,wie ktos jak to dokladnie sie nazywa i ile kosztuje w aso ? taka trojkatna listwa przykrecana do dyfuzora
  5. Auto znane ,lubiane ciagle dopieszczane i pucowane kupione od wspolnego kolegi , robi robote na zywo ,jedzie i hamuje jak powinno . Rob stage 8 bo moje 2.0 Cie objedzie po stage 11
  6. Pisalem do Ciebie na fb pw . ile za tipa ? cooler z orurowaniem ? turbo ?
  7. Wpadlo obuwie zimowe ... a na zewnatrz wiosna ... Obecne 20 z oponami na sprzedaz
  8. PawelDSW odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    Moze i tak.ja celuje w 350 ,Tuner sam doradzil zeby to wlozyc roznica jest 30-50 zl miedzy ori seria a sportowa wkladka
  9. PawelDSW odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    Przy serii nie wiem czy cos to daje ale jak modzisz to wiem ze tunerzy sami proponuja zeby wlozyc sportowa wkladke.Ja zrobilem kpl uklad wydechowy i softa,szykuje pod hybryde,big cooler wiec mysle ze nie zaszkodzi
  10. Jemu chodzilo ze wlozyl heble z s4 a mogl od razu dolozyc i zapakowac wieksze 380mm
  11. Heble z q7 3.0 tdi 2010 podejda do a4 b8 ?
  12. PawelDSW odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    Thx,znalazlem i zainstalowalem
  13. PawelDSW odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    Na aukcji napisali 1.8 tfsi 120...,nie bylo wymienione 2.0 ale juz wszystko wyjasnione wiec nie bijemy piany
  14. PawelDSW odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    W firmie a tak powaznie to nie mam pojecia ale w poprzednich autach mialem pipercrosa,sprawdzal sie wiec wlozylbym ten.jesli nie bedzie dostepny to wloze simote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.