Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie hybrydę IHI pod stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś Panowie robił hybrydę turbiny IHI i może polecić oprócz Perun Turbo jakąś firmę zajmująca się takimi przeróbkami?

Edytowane przez toja

Opublikowano

Bartpol lub kingsoft ma takie hybrydy na 350km po 2.5k

Opublikowano

Ja mam od Turbospecow.

Edytowane przez griga-st

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam od Turbospecow.

Dzwonilem do nich,gosc wydaje sie bardzo w porzadku.bede sie z nim ustawial na hybrydke.

Robil ktos taki setup w 2.0 tfsi z coolerem i wydechem ?

Opublikowano

Jak chcesz wykorzystać potencjał turbiny i nie masz zrobionego brania oleju to lepiej zrób pierw branie oleju, widze po swoim jak zaczął brać na k04 a jeszcze nie jest finalnie wystrojony, pozatym znam przypadki rozwalenia motoru z tego powodu przy takich mocach :)

Opublikowano

Jak chcesz wykorzystać potencjał turbiny i nie masz zrobionego brania oleju to lepiej zrób pierw branie oleju, widze po swoim jak zaczął brać na k04 a jeszcze nie jest finalnie wystrojony, pozatym znam przypadki rozwalenia motoru z tego powodu przy takich mocach :)

Bierze mi b.malo.na 1500 km dolalem 150ml...jest sens to ruszac ?

Opublikowano

Możesz śmiało robić :) wyczyść tylko kolektor z nagaru i zawory :)

Opublikowano

Możesz śmiało robić :) wyczyść tylko kolektor z nagaru i zawory :)

Robic Hybryde u Turbospecow czy polecacie gdzie indziej ?

Opublikowano

Możesz śmiało robić :) wyczyść tylko kolektor z nagaru i zawory :)

Robic Hybryde u Turbospecow czy polecacie gdzie indziej ?

Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, musisz przemyśleć temat. Najlepiej uzgodnic to z tunerem u którego bedzie strojone auto.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakby co mam do sprzedania stage 3 do audi a4 b8 2.0 tfsi , K04 przerobiona pod a4 b8 , intercooler 600x300x76 z orurowaniem 2,5" , DP 3,5">3" , i reszta wydechu 2,75" na 2 tłumikach przelotowych magnaflow z 2 v-bandami pasujący pod seryjne końcówki wydechu , TIP 3"

Opublikowano

A jaki powód sprzedaży?

Ile za turbo?

Opublikowano

Pisalem do Ciebie na fb pw . ile za tipa ? cooler z orurowaniem ? turbo ?

Opublikowano

Będzie stage 4?;p

Opublikowano

Stage 4 to kosztowna sprawa, trzeba wkład pompy wysokiego ciśnienia który w tej chwili nie jest dostępny , trzeba całą pompę zmieniać a cena niestety trochę powala, ciekawo jak z wydajnością wtrysków gdzieś widziałem na innym forum że niby 390 km to max dla wtrysków ale to nie do końca wiadome, hybryde z k04 lub jakaś inną turbinę no i wiadomo rzeczy typu fmic , wydech, dolot . Compsorty robili audi tt 8j 2.0 211km na stage 4 a ona ma też valve lifta także było by trzeba porozmawiać jak to jest z układem paliwowym , lub z Corlingiem on też w swoim demo zrobił i robi dalej duże moce w tym motorze.

Opublikowano

Jak cos ja tez mam hybrydke IHI na bazie najnowszej wersji "R" (koniec 2014, z wieksza klapka).350ps

Info na PW

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 19.11.2016 o 20:21, maciek333 napisał:

Jakby co mam do sprzedania stage 3 do audi a4 b8 2.0 tfsi , K04 przerobiona pod a4 b8 , intercooler 600x300x76 z orurowaniem 2,5" , DP 3,5">3" , i reszta wydechu 2,75" na 2 tłumikach przelotowych magnaflow z 2 v-bandami pasujący pod seryjne końcówki wydechu , TIP 3"

Wiem, że dawno to pisałeś ale aktualne jeszcze?

Opublikowano

Już dawno nie aktualne, setup śmiga w innej b8 i zostało wystrojone u gregora na 330 km 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.