-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Nie było żadnych lagów, podawało jak trzeba
-
Prośba o ocenę wykresu - 2.0TFSI 211KM CAEB Tiptronic
Ja po sofcie samym w CAEB mialem 280km 460nm na 98
-
Gdzie hybrydę IHI pod stage 3
Już dawno nie aktualne, setup śmiga w innej b8 i zostało wystrojone u gregora na 330 km
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
To pytanie skieruj do firm robiących Hybrydy ale wątpię że powiedzą Ci z czego robią hybrydy , ponieważ to ich biznes, nie mniej działają i warto zakładać
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
Lepiej zrób hybrydę z seryjnej też fajnie działają i moc podobna zrobisz, wiecej jak 350 km nie zrobisz tak łatwo w b8 bo zaczynają sie schody, układ paliwowy trzeba zmieniać a na to trzeba dużo $$ wyrzucić , chyba że znajdziesz gotowy setup jak ja sprzedawałęm p&p z k04 to wtedy warto
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
k04 , wydech, intercooler z orurowaniem, tip i przerobiona puszka z wkładką, strojenie i wyszły takie kreski
-
[ALL B8] Zablokowana klapka wlewu paliwa
Witam, mam problem jak w opisie nie mogę otworzyć wlewu paliwa , gdy otwieram awaryjnie otwiera się normalnie i zamyka normalnie , po zamknięciu kluczykiem i ponownym otworzeniu auta ( moża pilotem otwierać 10 raz ale to nic nie daje ) jest zablokowana , do wymiany siłownik ?
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
Tak wyszło, mogę wkleić całe zdjęcie z poprzedniego softu ale nie wiem tylko po co
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
U mnie nie hybryda ?
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
Przedstawiam swój statek a4 b8 quattro 2.0 tfsi stage 3 by Geremi Vag Garage , strojenie Turbodiesel.pl Skrzynia biegów 8 biegowy tiptronic , masa auta 1680 kg 350km/465Nm 0-100 4.7 sek na poprzednin sofcie 338 km , warunki nie pozwalają na zmierzenie teraz ale myślę że okolice 4,5 sek 100-200 12,6 sek Setup do sprzedania
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Tamto było po sofcie
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Uderz do Bartpola oni wrzucają do IHI środek z k04 i 340 km da sie na niej zrobić
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Dokładnie koniec historii
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Źle napisałem miało byc z paliwa a nie z dmuchania mój błąd , ale moment w zadnych wypadku nie bierze się z paliwa , napisałeś że moment bierze się z paliwa a później że jak zlejesz paliwem to będą problemy z zapłonem. Więcej dmuchasz , polewasz paliwem , zaplony ustawiasz i jest wtedy Nm
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Pisz pisz chetnie posłucham jeszcze bardzo ciekawych rzeczy ?
maciek333
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta