Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm


maciek333

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam swój statek a4 b8 quattro 2.0 tfsi stage 3 by Geremi Vag Garage , strojenie Turbodiesel.pl 

Skrzynia biegów 8 biegowy tiptronic , masa auta 1680 kg 

350km/465Nm 

0-100 4.7 sek na poprzednin sofcie 338 km , warunki nie pozwalają na zmierzenie teraz ale myślę że okolice 4,5 sek 

100-200 12,6 sek 

Setup do sprzedania :)

received_1393992970659340.jpeg

P_20170203_194647.jpg

Edytowane przez maciek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kreski! Dobre wyniki i niezłe czasy! Gratulację! Opisz coś więcej, co w aucie było zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło, mogę wkleić całe zdjęcie z poprzedniego softu ale nie wiem tylko po co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2017 o 18:05, maciek333 napisał:

Przedstawiam swój statek a4 b8 quattro 2.0 tfsi stage 3 by Geremi Vag Garage , strojenie Turbodiesel.pl 

Skrzynia biegów 8 biegowy tiptronic , masa auta 1680 kg 

350km/465Nm 

0-100 4.7 sek na poprzednin sofcie 338 km , warunki nie pozwalają na zmierzenie teraz ale myślę że okolice 4,5 sek 

100-200 12,6 sek 

Setup do sprzedania :)

received_1393992970659340.jpeg

P_20170203_194647.jpg

możesz opisać coś więcej? co jest zrobione w aucie? mam też 2.0tfsi niestety 6biegowy tip i auto mam po chipie. Przymierzam sie do grubszych modów a ładny wynik masz bardzo. ja w 3 osoby mialem wynik 6.4 do setki :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k04 , wydech, intercooler z orurowaniem, tip i przerobiona puszka z wkładką, strojenie i wyszły takie kreski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maciek333 napisał:

k04 , wydech, intercooler z orurowaniem, tip i przerobiona puszka z wkładką, strojenie i wyszły takie kreski 

coś pięknego. Ja narazie po samym chipie i powoli przymierzam się pierwsze co do IC później orurowanie. W przyszłości k04 jak mi portfel pozwoli no i poprawa programu ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrób hybrydę z seryjnej też fajnie działają i moc podobna zrobisz,  wiecej jak 350 km nie zrobisz tak łatwo w b8  bo zaczynają sie schody, układ paliwowy trzeba zmieniać a na to trzeba dużo $$ wyrzucić , chyba że znajdziesz gotowy setup jak ja sprzedawałęm p&p z k04 to wtedy warto :)

Edytowane przez maciek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maciek333 napisał:

Lepiej zrób hybrydę z seryjnej też fajnie działają i moc podobna zrobisz,  wiecej jak 350 km nie zrobisz tak łatwo w b8  bo zaczynają sie schody, układ paliwowy trzeba zmieniać a na to trzeba dużo $$ wyrzucić , chyba że znajdziesz gotowy setup jak ja sprzedawałęm p&p z k04 to wtedy warto :)

Właśne miałem na myśli hybrydę z IHI. Może źle to napisałem, ale z tego co poczytałem to właśnie hybryde z IHI robi się ze środka K04? ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie skieruj do firm robiących Hybrydy ale wątpię że powiedzą Ci z czego robią hybrydy , ponieważ to ich biznes, nie mniej działają i warto zakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maciek333 napisał:

To pytanie skieruj do firm robiących Hybrydy ale wątpię że powiedzą Ci z czego robią hybrydy , ponieważ to ich biznes, nie mniej działają i warto zakładać :)

a widzisz to pewnie źle się zorientowałem.

Żyłem w przekonaniu, że hybryda z ihi turbo od b8 to nic innego jak bebechy z k04, a tu z tego co piszesz to po prostu firmy które się tym zajmują, po prostu przerabiają ihi nie koniecznie z k04.

dzięki za info i popraw mnie jak źle odebrałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...