Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ffi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ffi odpowiedział(a) na ffi temat w 2.0TFSI
    problem rozwiązany. Sparciała uszczelka przy nadkolu prawy przód-> mechanik 80e wstępnie życzył sobie w Holandii dla mnie to 2h roboty. Auto na lewarek, koło do odkręcenia, nadkole do rozebrania i tam są 3 kable, które sie łączą z przewodami- wymiana uszczelki w 100% pomogła. sprawa wyglądała tak że przez uszczelke dostawało się powietrze rozszczelniając układ i dlatego po dłuższym nieużytkowaniu auta odpalając auto chwile (do 5minut) leciała wacha po czym układ się zasysał i było już spoko. Bałem się, ponieważ objawy były podobne do uszkodzonej pompki wysokiego ciśnienia paliwa high pressure fuel pump. Tak dla przyszłych pokoleń Pozdrawiam
  2. ffi odpowiedział(a) na But temat w 2.0TFSI
    Świece?
  3. dam znać na pewno masz plany takie jak ja miałem na początku hehe sam program robi robote zrobisz i już będziesz chciał z czasem więcej i więcej.. pozdro
  4. widziałem i też ktoś z forumowiczów mi podrzucił dobry downpipe jest z rm-motors za 500zł ładnie i solidnie wygląda i wykonanie też na pewno lepszej jakości więcej będę wiedział jak przyjdzie mi ic'ek i go wstawie (do tego wycinka kata od razu) Pozdro
  5. 4g0145805j nr taki od 3.0bitdi. Jeśli chodzi o montaż to zobaczymy tutaj forumowicze ładnie to opisali: "na 4 ręce da się wcisnąć" jak jest ogarnięty mechanik to coś z tego ulepi. Ja osobiście sam sie za to nie zabieram ale jak masz wiedzę do tego to powinieneś sobie poradzić (nasmarować końce podgrzać aby weszło). Dolotu narazie nie robiłem, nie wstawiam downpipe ale wycinam kata i wspawam rure. dolot zrobie z blow off'em sobie jak skarbonka mi sie zapełni, później turbo hybryda i cały wydech, ale to jeszcze daleka przyszłość
  6. ja do 2.0tfsi zamówiłem właśnie ic od 3.0bit najwydajniejszy i cena też spoko 400zł +/- nie wiem jak do 1.8 ale zaryzykował bym stwierdzeniem, że będzie pasował z delikatnymi przeróbkami, ale niech ktoś sie wypowie kto bardziej ogarnia żebym Cie w maliny nie wpuścił
  7. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki za info tak jak pisałem mam tylko 500zł więc zrobie ic w pierwszej kolejności. Uważasz, że lepiej zostawić kata niż wycinać i wstawiać w jego miejsce rure? wiem, że to mało profesjonalne ale może lepsze wspawanie rury niż trzymanie kata? jak sądzisz? myśle, że to już ostatnie pytanie i nie będę Cię meczył i tak mi dużo wytłumaczyłeś. Pozdro
  8. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dopytam dopytam. Co wstawić najlepiej zamiast kata? (downpipe?)
  9. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam mechanika, który razem z wymianą ic, wyciął by mi kata i wspawał w miejsce rure i od razu wyłączy mi komputerowo sonde. Myślisz, że taki zabieg jest dobry jak na początek?
  10. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    rozumiem. Dzięki Ci za dobre informacje Może zapytam konkretniej: Mam autko po chipie i aktualnie +/- 500zł w skarbonce podpisanej 'na mody' Co byście robili Panowie na moim miejscu? mam kata mam wydech z jednej strony ogólnie bida tylko ten chip mnie ratuje. Z jednej strony może powinienem wymienić układ wydechowy na dzień dobry z drugiej może zbierać na hybryde turbo? Jakie są Wasze propozycje i przemyślenia? Czy lepiej odkładać kase aż będzie można zrobić wszystko na raz? Pozdrawiam! edit. Piotrek z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że zainwestowałbyś w ic na pierwszym miejscu?
  11. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Od razu podpytam co daje downpipe? wstawia się go zamiast kata czy się mylę? może bardziej od wymiany ic powinienem wstawić dp?
  12. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki wielkie właśnie to jest drugi nad którym się zastanawiam. Jak sądzicie Panowie jeśli wymienił bym ic na taki od 3.0bit w swojej 2.0tfsi wyrzucił kata i wspawał rure to odczuł bym różnice w jeździe? z pare koni by to dodało czy tylko głośno by się zrobiło i nic po za tym? Czy bez sensu wymieniać ic jeśli nie planuje wymieniać turbo? dzięki za pomoc Pozdro!
  13. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co widziałem to już jest z niej rs5 edit. a czekaj myślałem, że piszesz o gregor10 a teraz dopiero skumałem a5 ne s5.. hehe
  14. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/audi-a6-c7-a7-4g0145805j-intercooler-i6839381091.html Panowie doradzicie: od dłuższego czasu szukam ic od 3.0bitdi żeby wsadzić do swojej 2.0tfsi w przyzwoitej cenie i znalazłem taki. Sprzedawca pisze, że ic 100% sprawny co sądzicie powinienem się przestrzegać takich plam i wgniotów? Pozdrawiam i dzięki za pomoc!
  15. gratulacje! najlepszy silnik z możliwych wybrałeś wg. mnie i te 3.8s do setki.. miazga ->tylko benzynka<- Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.