-
Sprężarka hybrydowa
Witam chciałbym w aucie przebić barierę 330km , aktualnie 280 i to jest max z danej turbosprężarki mowa o 06H145702S 06H-145-702-S JH5 . KO4 odpada bo za dużo zabawy i kosztów , jakie firmy polecacie do przerobienia danej turbosprężarki ponieważ ciężko znaleźć coś sensownego a nie chciałbym kilkanaście razy wymontowywać turbosprężarki .Pozdrawiam
-
Średnica rur dolotowych do 2.0 tfsi
Witam przymierzam się do wymiany oryginalnych rur dolotowych w silniku 2.0 tfsi 211 na kwasówkę i pytanie jest jakiej średnicy zrobić dolot 2.5 cala czy będzie za duża . W aucie siedzi intercooler fmic 600x300x76 oraz na przyszłość są plany na 330+
-
Downpipe 2.0 TFSI
Można wiedziec gdzie dokonywałeś tych modyfikacji ? I jak auto sie zbiera ? jakiś czas od 0 do 100 mierzyłeś ? I czy przy tych modyfikacjach montowałeś większy intercooler lub turbo hybrydę ?
-
Downpipe 2.0 TFSI
A jak z mocą w aucie po montażu przelotówek ? Robiłeś może jakis remap silnika ?
-
Przelot
Kup benzynę, disel to diesel zawsze dźwięk będzie c**jowy ? szkoda czasu na zabawy
-
Downpipe 2.0 TFSI
http://baq-garage.pl/produkt/downpipe-1-8-tfsi-2-0-tfsi-audi-a4-b8-a5-a6-q5/
-
Downpipe 2.0 TFSI
Własnie zamierzam 3 cale i środek wywalić i wstawić przelotówkę , dp to od baq garage jest w dobrej cenie i z kwasówki a wejscia na sondy sa podwyższone ale wyłącznie 2 sondy to żaden problem
-
Downpipe 2.0 TFSI
Witam przymierzam się do kupna downpipe , chciałbym spytać czy samo zamienienie z katalizatora na downpipe zmieni w jakimś stopniu dzwięk silnika czy trzeba również robić przelotowy środkowy tłumik żeby fajnie brzmiało oraz chciałbym spytać o jakiej średnicy kupić 2,75" czy 3" ? Pozdro
- Dziwna praca silnika i drgania auta
Dawiom
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta