-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
FRE
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
Ja przelozylem z multitronika na quattro z skrzynia FRE
-
jakie Wtryski z BAM czy SAAB 2.3??
brązowy. Ja polecam za 150 kupiłem.
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
a pardon myslalem ze mowa o a4 b6.
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
??? w moim 1.8t juz rok jeździ skrzynia od ASN i nie widze zadnych problemow.
- FMIC 180mm
-
Jaki olej po 400000 km
Może akurat nie takie auto ale nasz transit 450tys ciagle lata na syntetyku. 10w40 to taka agonia moim zdaniem.. Szczególnie jeżeli jest turbo. ( wiem w alt nie ma)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
O To prawda ze Szwajcarii co mam to lux a angielskie elementy rude.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pompka sprzegla( przy pedale) jest inna i przewody od pompki przy pedale do pompki na skrzyni biegów.
-
przeróbka Turbo k03 na hybryde z 2 tfsi????
Od Geremiego ta hybryda?:D
-
1.8t termostat
Ja myślę że idzie coś dobrać, bo obudowe mozna rozebrać.
-
1.8t termostat
To pewny news? Bo tez mi słabo łapie temperature..
-
Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
Ja polecam roman_tyk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
potrzebujesz zbiornika z 1.8t kompletnego albo z b6 3.0 asn.
-
1.8T avj+ ,prośba o ocene logów
Na jakim turbo? No i przepływ na pewno jest większy:)
PASSATB5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta