Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P4ri

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ile miales fabrycznie ze masz teraz 204?
  2. Wiem, przeczytalem wszystkie opinie i praktycznie wszyscy wyjezdzaja od niego z bananem na twarzy : F
  3. Dziekuje wszystkim za propozycje
  4. Nie wiem : F a tak powaznie to przekopalem pol neta i gdzies znalazlem jakas rozpiske dla chorusa II ale czy dobra to was sie pytam
  5. Galetto posiada hamownie? jesli tak to prosilbym namiar
  6. Witam Jak w temacie posiadam Audice A4 B6 1.9TDI AWX 130KM chcialbym cos wiecej z niej wydusic, jaki zaklad polecacie? Chcialbym pewna firme ktora dobrze robi tuning. Nie chce na maxa wyzylowac swojej Audicy tylko podkrecic do rozsadnych wartosci typu 150-160KM zeby mi to wszystko dlugo chodzilo. Zastanawialem sie nad v-tech, ale moze ktos inny ma jakies propozycje? Na te upalne dni wrzuce taka fote Audiczki : F
  7. mam teraz zakodowane na 01300 i nie wiem czy dobrze : F
  8. Witam Koledzy, zalozylem calego BOSE zostalo mi tylko zakodowac radio. Radio posiadam chorus II (tak wiem zenada) i chcialbym zakodowac pod BOSE oryginalnie mialem 01000 przestawilem na 01200 i wystwtla mi sie napis BOSE, czy to oznacza ze mam juz zakodowane radio? Przy kodowaniu wyswietla mi sie cos takiego: VIN: WAUZZZ8E23A122128
  9. P4ri odpowiedział(a) na P4ri temat w 1.9TDI
    dokladnie zamiennik rumunski i robil mi cyrki, kupilem oryginalny rozrusznik i jak narazie wszystko hula
  10. P4ri odpowiedział(a) na P4ri temat w 1.9TDI
    Sprawdzilem i dochodzi prad, wiec dalej mam problem z elektromagnesem. Mysle ze najlepiej bedzie kupic drugi oryginalny rozrusznik uzywany z allegro i po problemie
  11. P4ri odpowiedział(a) na P4ri temat w 1.9TDI
    Elektrowlacznik do wymiany. Temat do zamknięcia Ale co dziwne po wymontowanie rozrusznika z auta, wszystko hulalo, zakładasz do auta i zong :F Panowie, odkopuje temat. Wsiadam do auta przekrecam kluczyk i zero reakcji, nic! nie wiem czy to nie wina stacyjki co o tym myslicie?
  12. hmm... juz sam nie wiem, przekopalem pol internetu i znalazlem ze niby 125/70/18 za bardzo nie chce sie opierac na tych kalkulatorach, wolalbym zeby ktos mial taka dojazdowke : F wzialem 125/70/18 pasuje idealnie : )
  13. Witam Jakie powinienem miec kolo dojazdowe do kol 235/40 r18? 125/70 r18? czy 125/80 r17 bedzie pasowac? Z gory dziekuje za wszystkie odp
  14. P4ri opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Kupilem ostatnio zaslepke haka bo moja gdzies ekhmm... przepadla 8E0807241 I jakie bylo moje zdziwienie ze ta zaslepka nie pasuje do mojego zderzaka : | Zderzak posiadam taki: https://naforum.zapodaj.net/33e2ac3bfd57.jpg.html a zaslepka nie daje sie wcisnac bo przeszkadzaja te dwa wystajace elementy ktore zaznaczylem na czerwono https://naforum.zapodaj.net/3cfb9de0f56c.jpg.html ps. czemu ja nie moge dodac zdjec na tym forum?
  15. P4ri opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Koledzy pomozcie. Otóż ostatnio miałem taka sytuacje ze nie chciał mi odpalić silnik, dopiero po trzecim przekręceniu kluczyka normalnie odpalił, zostawiłem to na jakiś czas bo zdążyło mi się to tylko raz, ale po jakimś czasie sytuacja się powtarza i żeby uruchomić silnik musiałem przekręcić trzy lub czwarty raz kluczykiem. Ok coś z rozrusznikiem nie halo, bo słyszę jak bendiks chodzi ale silnik rozrusznika cichutko. Wyjąłem rozrusznik i dałem do regeneracji (pomyślałem ze może szczotki do wymiany lub coś innnego) elektryk zrobił mi go na cacy powiedział ze szczotki są w dobrym stanie i nie warto ich wymieniać, przeczyścił nasmarował i oddal mi. Przed chwila wracam z garażu po dość ciężkim montażu (bardzo mało miejsca na manewry kluczem) wsiadam przekręcam kluczyk i.. NIC tzn. bendiks chodzi ale silniczek rozrusznika nie chodzi! i tutaj rozkładam ręce już przekręcałem kluczyk z osiem razy i NIC! Pomóżcie może mieliście podobne problemy, wszystkie uwagi są dla mnie na wagę złota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.