Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PASSATB5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PASSATB5

  1. Ja przelozylem z multitronika na quattro z skrzynia FRE
  2. brązowy. Ja polecam za 150 kupiłem.
  3. a pardon myslalem ze mowa o a4 b6.
  4. ??? w moim 1.8t juz rok jeździ skrzynia od ASN i nie widze zadnych problemow.
  5. PASSATB5 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Rób 57 albo 63
  6. PASSATB5 odpowiedział(a) na seph2406 temat w 2.0
    Może akurat nie takie auto ale nasz transit 450tys ciagle lata na syntetyku. 10w40 to taka agonia moim zdaniem.. Szczególnie jeżeli jest turbo. ( wiem w alt nie ma)
  7. O To prawda ze Szwajcarii co mam to lux a angielskie elementy rude.
  8. Pompka sprzegla( przy pedale) jest inna i przewody od pompki przy pedale do pompki na skrzyni biegów.
  9. Od Geremiego ta hybryda?:D
  10. PASSATB5 odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Ja myślę że idzie coś dobrać, bo obudowe mozna rozebrać.
  11. PASSATB5 odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    To pewny news? Bo tez mi słabo łapie temperature..
  12. Ja polecam roman_tyk
  13. potrzebujesz zbiornika z 1.8t kompletnego albo z b6 3.0 asn.
  14. Na jakim turbo? No i przepływ na pewno jest większy:)
  15. Wątpię że to auto ma 190km sądząc po przepływie.
  16. Ja polecam użytkownika roman_tyk.
  17. Wstaw downpipe i zrób program a wyjdzie CI to nawet na +
  18. Znaczy się niech przekątne pomierzy?;p
  19. Ale jezeli bylo dobrze i sie pogorszylo to przeciesz sanki sie nie przestawily. Ja bym zmienil zwrotnice skoro kolega uwalił felge.
  20. Hehe jaka regulacja?;p czym? tylko sankami.
  21. NO ba;)
  22. Jak coś możesz zwrotnice zmienić, nie są drogie.
  23. Chyba minut;p stopień to dużo;p
  24. Jak ktoś kumaty to sankami można trochę ugrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.