-
Prośba o analizę logów BFB / P0234
Witam, od kilku dni walczę z błędem p0234 - przeładowanie. Wykonałem logi i proszę o ich analizę oraz podanie możliwej przyczyny tego problemu Pozdrawiam 115+118 - https://link.do/Z5Q27 003+020 - https://link.do/gOVFV 002+033 - https://link.do/YkZvE
-
Prośba o ocenę logów 1.8T BFB / 003+020 / 002+033 / 115+118
Hmm, w takim razie co muszę dalej zrobić by powrócić do zdrowej serii?
-
Prośba o ocenę logów 1.8T BFB / 003+020 / 002+033 / 115+118
Auto jest bez gaztronu i na tych świecach ma przejechane ok 15kkm.
-
Prośba o ocenę logów 1.8T BFB / 003+020 / 002+033 / 115+118
Witam wszystkich, proszę o ocenę logów które wykonałem. Z autem nie dzieje się nic ale wolę by ktoś rzucił na to profesjonalnym okiem Dziękuję 003+020 002+033 115+118
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Chciałbym otrzymać jak najlepszą jakość, zależy mi również na bluetooth.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witajcie, ktoś ma, używa? Jak ocenia? Warte zakupu? http://allegro.pl/zmieniarka-zestaw-bluetooth-usb-vw-audi-skoda-seat-i6602198485.html
-
B6 DIVISION
Ok, dziękuję za cenne informacje
-
B6 DIVISION
Właśnie przez łapanie za niego zlokalizowałem ten dźwięk, czyli moje informacje na temat jego zadania się potwierdziły. Rozumiem że mam fruwać i się nie przejmować jego odgłosami tak?
-
B6 DIVISION
Tak, chodzi o ten zaworek. To jest jego normalna praca? Bo słychać go aż ze środka auta. Za co on odpowiada?
-
B6 DIVISION
Rafal1988Lodz Usuń spację między "u" a "t" . To jest takie stukanie jak w dieslu. Na filmie to słychać. Wcześniej tego dźwięku nie zauważyłem, dopiero w ciągu ostatnich dni. https://www.you tube.com/watch?v=eyXDn0JQTGs
-
B6 DIVISION
Witajcie, nie chcę zakładać nowego tematu bo w sumie nie wiem pod który dział go podpasować. Od jakiegoś tygodnia zaobserwowałem dziwny dźwięk z okolic filtra powietrza, występuje tylko na biegu jałowym po nagrzaniu silnika. Zobrazuję to filmem który nagrałem. Co to jest za część? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Przeglądam wasze forum już bardzo długo, jeszcze zanim kupiłem Audi. To właśnie te forum było moją "bazą danych" na temat tego auta za co wam serdecznie dziękuję. Postanowiłem wreszcie do was pełnoprawnie dołączyć i założyłem konto. Pozdrawiam
Steelpad
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta