Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t termostat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Z racji że mój silnik potrzebuje ok 7km na osiągniecie właściwej temp przymierzam się do wymiany termostatu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu wszyscy polecają wymianę całego termostatu łącznie z obudową (ok 180zł), gdy dostępny jest sam termostat (ok 30zł) a obudowa wygląda na w pełni rozbieralną. Czy jest jakiś problem z wymianą samego termostatu?

Pozdrawiam

Opublikowano

Gdzie taki wkład można nabyć i skąd wiadomo, że pasuje? :)

Opublikowano
Witam,
Z racji że mój silnik potrzebuje ok 7km na osiągniecie właściwej temp przymierzam się do wymiany termostatu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu wszyscy polecają wymianę całego termostatu łącznie z obudową (ok 180zł), gdy dostępny jest sam termostat (ok 30zł) a obudowa wygląda na w pełni rozbieralną. Czy jest jakiś problem z wymianą samego termostatu?
Pozdrawiam
Gdzie znalazłeś oryginalny termostat w takiej cenie ? Bo zakładanie tylko takiego termostatu ma sens ewentualnie Mahle :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 minut temu, erchi napisał:

Widziałeś ty kiedyś jak wygląda termostat do BFB lub BEX ?

Opublikowano

Ale to jest sam wkład, bez obudowy. Jak się da zmienić i będzie działać to po co przepłacać

Opublikowano

To pewny news? Bo tez mi słabo łapie temperature..

Opublikowano
Ale to jest sam wkład, bez obudowy. Jak się da zmienić i będzie działać to po co przepłacać
To kup i zmień tylko się nie zdziw ze nie pasuje :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będę miał okazję to spróbuje

Opublikowano
Godzinę temu, cysiek18 napisał:

Widziałeś ty kiedyś jak wygląda termostat do BFB lub BEX ?

Kilka razy.

 

Opublikowano

Ja myślę że idzie coś dobrać, bo obudowe mozna rozebrać.

Edytowane przez PASSATB5

Opublikowano
Kilka razy.
 
I miał taki wkład?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, cysiek18 napisał:

I miał taki wkład?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

W weekend rozkręcę, o ile nie poleciał latem do śmieci.

Opublikowano
W weekend rozkręcę, o ile nie poleciał latem do śmieci.
Zobacz w tym temacie. Raczej będzie wyglądał tak: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/338724-Termostat-czy-czujnik

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na motostacji jest kilka wkładów, wg ich danych pasuję do 1.8T montowanych w różnych autach i latach. Ciekaw jestem ile w tym prawdy.

Edytowane przez erchi

Opublikowano

W moim przypadku 1.8 bfb zabawa z termostatem skończyła się tak.

Wkład idzie wymienić gorzej będzie z grzałka. Ja przy próbie rozebrania Termostatu urwalem grzałke. Druga sprawa to może Termostat jest ok a grzałka już nie działa. 

Mój w środku wyglądał tak i był już błąd grzałki. 20171230_134554-756x1008.jpg

Po wyczepieniu zaczepow wnętrze Termostatu (grzalka) powinna zostać moje niestety nie.

20171230_135330-1008x756.jpg

Ta biała część powinna wyjść z termostatu. Widać urwanie przewody.

Moja naprawa skończyła się wymianą na nowy Mahle. Bylo założone coś made in nie wem. 

 

Opublikowano
  • Autor
W moim przypadku 1.8 bfb zabawa z termostatem skończyła się tak.
Wkład idzie wymienić gorzej będzie z grzałka. Ja przy próbie rozebrania Termostatu urwalem grzałke. Druga sprawa to może Termostat jest ok a grzałka już nie działa. 
Mój w środku wyglądał tak i był już błąd grzałki. 20171230_134554-756x1008.thumb.jpg.b9a648d0378934cf2a681abe2d16bdb9.jpg
Po wyczepieniu zaczepow wnętrze Termostatu (grzalka) powinna zostać moje niestety nie.
20171230_135330-1008x756.jpg.b7965f330fc7be7c07c3459142e4aef3.jpg
Ta biała część powinna wyjść z termostatu. Widać urwanie przewody.
Moja naprawa skończyła się wymianą na nowy Mahle. Bylo założone coś made in nie wem. 
 
A masz może możliwość sprawdzenie jaki jest rozmiar oringu na grzalce?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Falcone napisał:

A masz może możliwość sprawdzenie jaki jest rozmiar oringu na grzalce?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze go chyba nie wrzuciłem więc mogę sprawdzić ?

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś mógł sprawdzić to było by super :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przypominam że to Termostat made in nie wiem. 

Szerokość na zdjęciu. Grubość 2-2,5mm. Myślę że to typowy oringi.20180118_102617-756x1008.jpg

Dobrze mieć w domu zestaw oringow wtedy nie ma problemu z doborem. Koszty takiego zestawu śmieszne. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.