-
Jaki warsztat polecicie Konin +/- 120 km Może być Koło, Turek, Poznań, Bydgszcz, Toruń, Łódź, Kalisz
Dlaczego nie wziąłeś większej butli?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Lepiej wstaw przecinki, bo nie wiadomo o co chodziło w tym zdaniu.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Niektórzy monterzy mają alergię na samo pytanie o ściąganie kolektora.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No to całkiem trwałe te chinole
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Po odpowiednim podgięciu wchodziło 63
-
Czyżby koniec prawdziwego Quattro...?
Tymczasem w internecie: TORSEN Trademark of Gleason Works; The - Registration Number 1305816 - Serial Number 73425697 :: Justia Trademarks TRADEMARKS.JUSTIA.COM TORSEN is a trademark of JTEKT CORPORATION. Filed in May 13 (1983), the TORSEN covers Power Transmission Differentials for Land Vehicles
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Mowa o Q-Box, barracudach 130, reduktorze KME Gold i reszcie pod BEX-a.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jak ja zakładałem, koszt kształtował się w granicy 2600-2800. Sam chyba dałem 2750 z racji dopłaty do zbiornika 72 litry.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja widziałem za ponad 100zł
-
Wahacze SKV
Spokojnie, mam z nim kontakt.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak oddajesz swoje, to powiedzą jakiej firmy wezmą a jakie nie. Tych z najniższej półki nie wezmą.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Plusem tanich chinoli jest zestaw śrub. Można kupić regenerowane końcówki drążków, ale wg mnie nie ma to sensu, bo i tak najlepiej postawić na końcówki i drążki Lemfordera.
-
Wahacze SKV
Konkretniej, to zakładane przy 228tys przebiegu, a auto zmieniło właściciela przy 365tys na blacie. Nowy właściciel jeździ mniej, więc pewnie doturla się na nich do 400tys km albo i lepiej.
-
Wahacze SKV
38tys to 1,5 przeciętnej jazdy. Moje z Regum po 130tys przejechanych kilometrów nie stukały.
-
Wahacze SKV
co za szrot..
erchi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta