-
ibitan obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Bezpiecznik odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza , 2.0TSI CAEB, CPMB i 4 innych
-
Bezpiecznik odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza
Ja tez nożem, ale nie działa tylko 1 gniazdo z podsufitki hmm
-
2.0TSI CAEB, CPMB
Stare, ale mam pytanie do cpmb z tip jaki podejdzie dl501 bo nie każdy co nie? Auto z USA to pewnie mniej info
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
Dobra mordeczko, nie wiem jak mi się wkradł ten błąd jeszcze raz odswiezylem, więc sorki. 8 ;p tematu nie było
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
Jest gdzieś film na yt na USA Multi inne niż na eu bez wirtual biegów sam mam USA
-
Części nr katalogowe przód a4 b8 lift s-line
USA? Mam na zbyciu intercooler z 2.0tfsi wymieniłem na wydajniejszy pod mody i jeszcze w sumie nie wystawiałem.
-
MG Motorsport ktoś coś?
Spoczi To akurat rozumiem bo każdy ma swoje widzimisie, ale chciałem mniej więcej co i za co. A Tajle z MG wkładali mi w JKR Racing Tychy chwilowo jeszcze ani jednym, ani drugim nie truje głowy bo wiadomo, czas to pieniądz, a was mogę troszkę pomęczyć.
-
MG Motorsport ktoś coś?
Witajcie, Ma ktoś wydech z MG Motorsport? Jak wam to wychodziło cenowo na jedną/dwie strony? Jak z zadowolenia? Mam 2.0 TFSI CPMB USA z 220 na 275 zrobiony póki co. W kolejnych etapach zabawy z autkiem chciałbym włożyć wydech z MG mam wrzucony DP 2.75" tej firmy, seryjnie mam puszczony wydech jednostronnie ale jest myśl zrobić na 2 i zmienić dyfuzor. Intercooler też siedzi z MG
-
Wgranie PL menu do mmi 3G +
Mordeczki ktoś ogarnie zmianę z mmi2 na mmi3? A4 b8 2013 USA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem Arkadiusz, pochodzę ze Śląska 25 letni fan marki.
ibitan
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta