Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MG Motorsport ktoś coś?


ibitan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ma ktoś wydech z MG Motorsport? Jak wam to wychodziło cenowo na jedną/dwie strony? Jak z zadowolenia? Mam 2.0 TFSI CPMB USA z 220 na 275 zrobiony póki co. W kolejnych etapach zabawy z autkiem chciałbym włożyć wydech z MG mam wrzucony DP 2.75" tej firmy, seryjnie mam puszczony wydech jednostronnie ale jest myśl zrobić na 2 i zmienić dyfuzor. Intercooler też siedzi z MG  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie siedział DP, środkowy z Eski i dwa końcowe MG. Brzmiał idealnie. Co do ceny to dzwoń do MG i pytaj. :wink: Na filmiku masz grzeczny start :hi:

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wydech z MG ma cenę ustalaną indywidualnie . Napisz  do nich wszystko wytłumaczą . Termin realizacji raczej odległy  cena też nie najniższa ale jakość najlepsza . Miałem 2 kompletne wydechy od nich w bmw. Firma Michała robi profi robotę. Polecam. :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hugo napisał:

Hej. U mnie siedział DP, środkowy z Eski i dwa końcowe MG. Brzmiał idealnie. Co do ceny to dzwoń do MG i pytaj. :wink: Na filmiku masz grzeczny start :hi:

 

Spoczi 

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Każdy wydech z MG ma cenę ustalaną indywidualnie . Napisz  do nich wszystko wytłumaczą . Termin realizacji raczej odległy  cena też nie najniższa ale jakość najlepsza . Miałem 2 kompletne wydechy od nich w bmw. Firma Michała robi profi robotę. Polecam. :thumbup1:

To akurat rozumiem bo każdy ma swoje widzimisie, ale chciałem mniej więcej co i za co. A Tajle z MG wkładali mi w JKR Racing Tychy chwilowo jeszcze ani jednym, ani drugim nie truje głowy bo wiadomo, czas to pieniądz, a was mogę troszkę pomęczyć.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich zapytanie niezobowiązujące to bedziesz miał większe rozeznanie w projekcie . Telefonów nie odbierają raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...