Jump to content

Dystrybutor SKV

Pasjonat
 • Posts

  348
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Dystrybutor SKV

Informacje

 • First name
  Michał
 • Location
  Włocławek

Car

 • Car model
  Toyota
 • Car body
  Minivan
 • Year of production
  2009
 • Engine
  2.0 i 16V
 • Engine code
  1B
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Automat
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

5,611 profile views

Dystrybutor SKV's Achievements

1

Reputation

 1. Po prostu zniżyłem się do Twojego poziomu by coś do Ciebie dotarło: poczytaj o naszej firmie to się dowiesz. Top 10 w branży motoryzacyjnej 2020 w Polsce Obecność w katalogu TecDoc (poczytaj sobie co to jest - zaledwie 700 firm z całego świata ma tam zaszczyt być) Tytuł certyfikowanego dostawcy danych w TecAlliance Nagrody Typu Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa itp. Współpraca z najwiekszymi hurtowniami w Polsce, dystrybucja towarów do ponad 40 krajów Nowoczesne centrum logistyczne (obecnie w budowie) Firma Esen zwiększa powierzchnię magazynową WWW.MOTOFAKTOR.PL Firma Esen właściciel marki SKV, w związku m.in. z rosnącą pozycją na rynku, zdecydowała o kolejnej rozbudowie powierzchni magazynowej. Teraz Ty się pochwal co sprawia, że masz prawo obrażać innych
 2. w sumie wskazanie aukcji gdzie jak byk na kartonie napisane 4 lata gwarancji a ty sie plujesz skad wzielismy te 4 lata poniekąd świadczy o upośledzeniu
 3. tak w pełni identyfikujemy się z marką którą oferujemy, jesteśmy z niej dumni a to jaki odniosła ona sukces na rynku jest potwierdzeniem dobrego kierunku w jakim podążamy. Z przykrością stwierdzę, że jednak jesteś upośledzony skoro nadal obrażasz innych próbując być przy tym zabawny.
 4. Rozumiem, że tylko ty masz prawo obrażać innych pisząc o nas " chińskie najtańsze g**no". W twoim przypadku nie świadczy to o ułomności, a może wręcz upośledzeniu?
 5. FEBI, MAYLE, DELPHI nadal nie uzyskalem odpowiedzi na pytanie : czy mogę o to prosić?
 6. Swoją drogą możesz wyjaśnić skąd u Ciebie nagła zmiana frontu do naszej marki? Pierw piszesz, że mamy dobre opinie a po chwili że to "najtańsze chińskie gówno" ?
 7. A ja chętnie posłucham skąd bierzecie te piasty i łożyska. Bo na pewno nie produkujecie tego ani w Polsce ani w Niemczech. Więc SKV Germany z Germany ma wspólnego tylko tyle, że produkty są tam pakowane, albo i nawet nie. Mimo, że zamiast uzyskania odpowiedzi na zadane pytania usłyszałem kolejne pytania odpowiem na nie. Odnieś się proszę jak to jest, że to "chinskie najtansze gówno" ma znacznie niższe współczynniki reklamacji niż inne zachodnie marki. (dane uzyskane od największych dystrybutorów w kraju) Piasty kupujemy bezpośrednio z fabryki, będącej dostawcą części dla wielu marek oferowanych w hurtowniach w całej Europie. Wybacz ale adresu fabryki Ci nie podam. Słaby dałeś ten przykład - zerknij co widzisz na pierwszym zdjęciu kartonik a tam jak bym napisane "4 years warranty" czyli po Polsku 4 lata gwarancji, to że sprzedawca źle wystawił opis w aukcji to nie nasza wina. Jak pisałem wcześniej na piasty koła współczynnik reklamacji mamy znacznie niższy niż wiele topowych brandów, niska cena naszych produktów w dużej mierze wynika przede wszystkim ze znacznego skrócenia łańcucha handlowego gdzie rzeczą naturalną jest, że każdy pośrednik musi zarobić. Piszesz o braku powtarzalności jakości na podstawie szczątkowego wycinka informacji jakie posiadasz. Uwierz mi, że mamy pełne statystyki odnośnie reklamacji naszych części i doskonale wiemy ile jakich części wraca. Jak napisałem wcześniej nasze współczynniki reklamacji są niższe od wielu zachodnich brandów, co przy niskiej cenie jest siłą naszej marki Czy mógłbyś wskazać producenta części gdzie nie ma żadnych reklamacji? Szczerze wierzysz w to, że jest producent na którego części nie ma reklamacji? Na koniec napiszę coś Ci na pocieszenie - nasze piasty są tak niskiej jakości, że Moto-Profil z Chorzowa (nie wiem czy slyszałeś taki wiejski sklepik zaopatrujący większość wschodniej Europy) poszedł w ślady Motorola (kolejny garażowiec z Krakowa zaopatrujący pół Europy ) i wprowadził obok wychwalanego przez Ciebie GSP piasty SKV (zapewne ze względu na to, że jak to napisałeś jest to "chinskie najtansze gówno" )
 8. nadal masz nieodpowietrzony uklad skoro pieni się w zbiorniczku to może być przyczyną hałasu pompy, posprawdzaj dobrze przewody, moze przy wymianie jakis sparciały delikatnie pękł.
 9. Na piasty koła SKV oferujemy 4 lata gwarancji, myślę że mówi to samo za siebie dodatkowo wystarczy poczytać o nich opinie
 10. Dlatego chętnie wysłucham wyjaśnienia skąd teoria " chińskiego najtańszego g**na". Piasty innych często ponad 3 krotnie droższych brandów mają wyższy współczynnik reklamacji (dane od jednego z top 3 najwiekszych dystrybutorów w kraju) i jakoś nie są "gówniane"
 11. Kolego chciałem grzecznie zapytać na podstawie czego obrażasz nas, że kupujemy " chińskie najtańsze g**no" ? Pytam gdyż bardzo dobrze znam reklamowane przez Ciebie GSP z siedzibą w Wenzhou, China. Prawda jest taka, ze GSP nie produkuje piast tylko podobnie jak my zleca podwykonawcom, nie twierdzę że piasty GSP są niskiej jakości (jak każdy GSP zalicza wtopy) jednak nie pozwolę też obrażać SKV gdyż nie masz o nas zielonego pojęcia, współczynnik reklamacji na piasty w przypadku SKV wynosi 0,32% (3 sztuki wraca na 1000 sprzedanych) co patrząc na fantazję mechaników i niektórych kierowców jest bardzo dobrym wynikiem. Dodatkowo przypomnę, że na piasty SKV oferujemy 4 lata gwarancji. Uważam, że stosunek jakości do ceny mamy lepszy niż GSP, uwierz mi rynek jest w miare hermetyczny i od naszych dystrybutorów znamy współczynniki reklamacji wymienionych w wątku brandów, stąd dziwi nas że potrafisz tak sobie chlapać że sprzedajemy " chińskie najtańsze g**no" Czy czasem to nie Ty w wątku sam pisałeś pół roku temu że mamy bardzo pozytywne opinie? a sprzedawca allegro Ci powiedział że na GSP nie mieli reklamacji? Skąd tak łatwe obrażanie nas? A może użytkownicy b6 elite polecajacy SKV lubią montować do aut " chińskie najtańsze g**no"?
 12. Dziękuję za komentarz, jednak jesteśmy nim bardzo zaskoczeni. Cewki zapłonowe to nasz flagowy okręt, jakości cewek nie wstydzimy się i chętnie gotowi jesteśmy poddać ja pod dyskusje. Jak widac sporo osób chwali nasze produkty a ponad 10 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy pewni tego co oferujemy. Oczywiście zdarzają się reklamacje na nasze cewki, jednak są one na poziomie zdecydowanie poniżej połowy procenta co dla aftermarketu jest bardzo dobrym wynikiem. Możemy prosić o więcej szczegółów?
 13. a mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź? Jakoś sprzedajemy tych przepływomierzy setki w skali roku i o dziwo ludzie znajdują inne zastosowanie dla nich niż korek do wanny...
 14. Witam, dziękuję za odpowiedź i przesłanie numerów. Jeśli jeden z Panów będzie na tyle uprzejmy i może przesłać kilka ciekawych numerów (tutaj czy w wiadomości prywatnej) będę bardzo wdzięczny. :) Dziękuję i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...