Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszenie maski A4 B7 8E0863825AJ


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zastanawiam się czy nie wymienić tego wygłuszenia na nowe. Nie mam wygryzionego przez kuny, ale sypie mi się już od wewnątrz spod tej maty "trot" jakaś pianka żółta jak poruszam, postukam ręką. I jest w niektórych miejscach tak jakby puste miękkie tam było, może już te wygłuszenie z czasem lat się w środku utleniło. Opłaca się kupić nowy jakiś zamiennik 100 zł +, jak tu z linku którejś firmy czy strata pieniędzy i ten OE co mam będzie lepszy? Poprawiło by mi te wyciszenie cokolwiek kupując takie nowe? Możliwe że ktoś kupował któryś zamiennik i jest zadowolony. Ewentualnie jakaś ORG. używka w ładnym stanie od kogoś z jakiś aukcji szukać.

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 21:29, tass napisał(a):
ALLEGRO.PL

 

O takim wyciszeniu nie myślałeś??

Nie no, nie chcę mi się docinać i wiercić otwory, kleić modzić, ja lubię mieć jak w ORG z fabryki.. Aczkolwiek taka mata pewnie by się sprawowała o wiele lepiej pod względem właściwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Nacek napisał(a):

 ja lubię mieć jak w ORG z fabryki

Odpowiedziałeś czego szukać, używka może być w nieciekawym stanie (u mnie też lata świetności ma za sobą i jest "krucha"). Zamiennik nie wiem czy tylko wygląda na wygłuszenie, czy spełnia swoją rolę i jak jest z montażem czy w ogóle da się to estetycznie zamontować. Na stronie motorpol 8E0863825AJ okolice 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kruszy się właśnie ta stara mata, mnie to już irytuje. Natomiast NTY producent z tych zamienników co szukałem wydaje mi się najsolidniejszy i zarazem cena trochę większa niż w granicach 100zł. Ale nie miałem za dużo styczności z tym producentem. Z montażem raczej nie ma problemu otwory pasują można poczytać na aukcjach komentarze. Jedynie ta jakość może być gorsza, cieńsza wiadomo to nie 1 montaż. Ale na drugie mając samochód prawie 20 letni czy jest sens zawsze kupować OE za kilka set zł? Zaczynam w to wątpić, bo jak nie jedno to będzie drugie, za jakiś czas :) Niektóre samochody i to znowu nie byle jakie wogolę nie mają nawet tej maty, wychodziły maski gołe i też to jakoś działało chyba nikt nie narzekał, ale człowiek posiadając Audi jest czasami zbytnio przewrażliwiony heh...  Dlatego zapytałem na forum bo czasami można uzyskać sensowną odpowiedź i ktoś sensownie doradzi jak poczynić, co już ten temat przerabiał wcześniej.    

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2023 o 11:36, tass napisał(a):

Odpowiedziałeś czego szukać, używka może być w nieciekawym stanie (u mnie też lata świetności ma za sobą i jest "krucha"). Zamiennik nie wiem czy tylko wygląda na wygłuszenie, czy spełnia swoją rolę i jak jest z montażem czy w ogóle da się to estetycznie zamontować. Na stronie motorpol 8E0863825AJ okolice 400.

Ale stan magazynowy też mają 0. Chyba już bardzo ciężko w ORG te wygłuszenie jest dokupić u nas w kraju, nikt tego nie ściąga. Może gdzieś jeszcze w Niemczech za euro idzie to dokupić do B7, lata robią robotę produkcji samochodu. Bo do B9 widziałem sporo na allegro ORG.

MOTORPOLSKLEP.PL

Wygłuszenie maski (numer katalogowy: 8E0863825AJ) dostępny w Sklep Motorpol Wrocław. Zapoznaj się z informacjami o produkcie.

 

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Benepol też brak, ale gdzieś w jakimś magazynie może jest. Ogólnie nie inwestował bym tyle $$$ w takie wygłuszenie, kupił bym tą piankę z Bitmat z postu powyżej, ewentualnie ryzykował z chińczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 20:31, tass napisał(a):

W Benepol też brak, ale gdzieś w jakimś magazynie może jest. Ogólnie nie inwestował bym tyle $$$ w takie wygłuszenie, kupił bym tą piankę z Bitmat z postu powyżej, ewentualnie ryzykował z chińczykiem.

No właśnie racja, też jestem takiego zdania, z tych zamienników tylko mam dylemat który będzie najlepszym wyborem. Ale pewnie jakoś podobna do siebie wszystkich, natomiast żeby ten zamiennik pełnił swoje zadanie w 80%, tyle co oryginalna mata było by świetnie.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata temu kupiłem taką.

Idealna nie jest ale nadal się trzyma.

 

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o AUDI A4 B6 AVANT 2001-2004 WYGŁUSZENIE MASKI - 9612297500 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-30 - cena 147,45 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 15:34, Fido napisał(a):

Ja 3 lata temu kupiłem taką.

Idealna nie jest ale nadal się trzyma.

 

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o AUDI A4 B6 AVANT 2001-2004 WYGŁUSZENIE MASKI - 9612297500 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-30 - cena 147,45 zł

 

Strona już nie aktualna, nie kojarzysz co to był za producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nacek napisał(a):

Strona już nie aktualna, nie kojarzysz co to był za producent?

Jak klikniesz link to przewiń stronę w dół i jest widoczna oferta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , zapraszam do zapoznania się z ofertą wygłuszeń maski naszej marki.

Systematycznie zostaje ona powiększana o kolejne modle.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/Sklep-SKV?string=wygłuszenie maski

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę może coś sensownego w uczciwych pieniądzach się w końcu pojawi :) Macie do maski od B7? 
Jeśli produkt godny polecenia, mi się nie śpieszy z tym ale właściwie się rozglądam za jakimś sensownym wygłuszeniem. Więc nawet mogę poczekać do czasu aż się pojawi w ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Znalazłem niby OE, ale cena mówi sama za siebie czy to prawdziwe źródło :)  Także lepiej u kolegi wyżej SKV.

 

 

Po czasie odświeżam, zakup zrobiony u kolegi - polecam :)
Ale jeszcze dopytam chłopaków czy wiecie jak tą centralną
spinkę wytłumienia się demontuje?

ALLEGRO.PL



Dorzucę jeszcze foty w jakim stanie była moja i czemu się tak sypała od strony wewnętrznej.. Ale czułem że tam nie ma nic, a ta pianka była taka krucha że ciężko porównać cała utleniona... Teraz jest o wiele ciszej, pomimo że to zamiennik. Nie i to nie była kuna, a starość nie radość.
 

403629062_880987123251784_2695576378912813703_n.jpg

404174440_1521704815277110_7942955291638564589_n.jpg

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...