Fido

1.9 TDI
    1B

3,748 profile views
  1. Masz przecież przyklejony temat w tym dziale. Zapraszam do lektury a nie będziesz musiał pytać.
  2. Przepatrz wtyczkę, oczyść,podoginaj piny.
  3. Wydrukuj mu jeszcze i wyślij tą instrukcję. Jak ktoś jest leniem to i taką wysłaną przez ciebie nie przeczyta, bo to za trudne. Instrukcja dostępna po sekundzie od wpisania hasła w google. PS. Czytam od początku i już w 4 poście poleciłem mu zapoznać się z tym , co powinien od razu, zamiast pytać na forum. W instrukcji znalazłby odpowiedź na swoje pytania. Muskel, nie spinaj się tak.
  4. Przeca to jest w instrukcji pojazdu objaśnione, darmo tylko poklepałeś w klawisze. Strona 28
  5. Dokładnie. Dziś trzeba uzbroić się w porządną elektronikę i testery lakieru. Jak to mówią, "widziały gały co brały". Szczególnie jak auto jest więcej jak po pierwszym właścicielu. Niestety ale nie stać jeszcze szarego człowieka na nówkę sztukę z salonu więc trzeba się dobrze przyjrzeć przed zakupem. Poprzedni właściciel nie wie co robił jego poprzednik który odkupił od kogoś to auto w nieznanym stanie. Albo się bierze takie auto albo dopuszcza. Takie czasy.
  6. Instrukcja obsługi to priorytet. Potem poczytać tematy na forum, zapoznać się z działami, przeważnie tymi przyklejonymi.
  7. Zależy ile obniżysz auto.im niżej tym poszedłbym na 18-19" i jak najszerzej.
  8. https://a4-klub.pl/forum/427-a4-b6b7/
  9. Ojjjjj, ty lepiej zacznij czytać ten temat od pierwszego postu.
  10. Pieterb, może za mocno naciągasz materiał, dlatego odłazi. I do tego kiepski klej. Mnie też polecali kleić samemu ale nigdy tego nie robiłem i za dużo załamań więc oddałem do fachowca.
  11. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytania https://a4-klub.pl/forum/25-manuale-diy-zrób-to-sam/
  12. Po kilku dniach ??? Mi kleił miesiąc temu tapicer i trzyma. Nie podpowiem jakiego kleju użył bo nie pytałem.
  13. Orginał to 1BA, 1BE i 1BV Które masz ???
  14. Napisz jakie masz zawieszenie.