Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łożysko SKV czy GSP?


viktorion

Łożysko SKV czy GSP?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie łożysko?

    • SKV
      5
    • GSP
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

do wymiany mam łożysko przednie. Nie chcę bulić 200 zł za łożysko, czytałem bardzo pozytywne opinie o SKV oraz GSP, użytkownicy b6 elite na grupie polecają skv, a z drugiej strony dostałem maila od jednego z czołowych sprzedawców allegro o takiej treści:
"Proponuje łożysko marki GSP, od dwóch lat nie mieliśmy na tą markę reklamacji, link do aukcji poniżej"

I teraz pytanie do was - jakie brać łożysko, SKV czy GSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, viktorion napisał:

Witam serdecznie,

do wymiany mam łożysko przednie. Nie chcę bulić 200 zł za łożysko, czytałem bardzo pozytywne opinie o SKV oraz GSP, użytkownicy b6 elite na grupie polecają skv, a z drugiej strony dostałem maila od jednego z czołowych sprzedawców allegro o takiej treści:
"Proponuje łożysko marki GSP, od dwóch lat nie mieliśmy na tą markę reklamacji, link do aukcji poniżej"

I teraz pytanie do was - jakie brać łożysko, SKV czy GSP?

GSP da radę. Sprzedane dziesiątki bez żadnych reklamacji

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wandej napisał:

GSP da radę. Sprzedane dziesiątki bez żadnych reklamacji

Mam możliwość dorwać jeszcze MAPCO za małą kasę od znajomego (70zł), brać je czy zamawiać GSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, viktorion napisał:

Mam możliwość dorwać jeszcze MAPCO za małą kasę od znajomego (70zł), brać je czy zamawiać GSP?

Chcesz mieć spokój czy mało wydać? Dostałeś odpowiedź to dalej nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz GSP montujemy je jako tańsza alternatywa klientom i nigdy nie było reklamacji ! 

Kupuje z tej firmy nawet kmpl półosie i wszystkoe jest git. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy z kolei montowal piaste GSP ktora to wyla od samego poczatku, nie mam doswiadczenia z piastami SKV ale mam ich wahacze zalozone kilka lat temu, pokonalem na nich ponad 100 000km i smialo moge polecic SKV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sportowy81 napisał:

pokonalem na nich ponad 100 000km i smialo moge polecic SKV 

Na piasty koła SKV oferujemy 4 lata gwarancji, myślę że mówi to samo za siebie dodatkowo wystarczy poczytać o nich opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też złego słowa nie mogę powiedzieć o marce SKV, wszystko działa należycie, taka moja skromna opinia:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2020 o 06:12, DarekS4 napisał:

Bierz GSP montujemy je jako tańsza alternatywa klientom i nigdy nie było reklamacji ! 

Kupuje z tej firmy nawet kmpl półosie i wszystkoe jest git. 

W jaki sposób piasta mogła "wyć"?

Rozumiem, że była z łożyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 05:02, gordo napisał:

W jaki sposób piasta mogła "wyć"?

Rozumiem, że była z łożyskiem?

tak , z łożyskiem . Wyła od razu po założeniu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 12:29, Sportowy81 napisał:

tak , z łożyskiem . Wyła od razu po założeniu . 

a u mnie działa do dziś i nie ma żadnego problemu, więc jedna felerna sztuka wiosny nie czyni, SKV też miał wpadki jakościowe z zawieszeniem i dzisiejsze wahacze nie mają takiej trwałości jak te sprzedawane 3-4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 22:21, viktorion napisał:

a u mnie działa do dziś i nie ma żadnego problemu, więc jedna felerna sztuka wiosny nie czyni, SKV też miał wpadki jakościowe z zawieszeniem i dzisiejsze wahacze nie mają takiej trwałości jak te sprzedawane 3-4 lata temu.

Chłopie znam minimum 5 osób które maja zawias z SKV i jakoś u wszystkich jest dobrze, żeby było jasne nie każdy wymieniał w innym czasie, trąbisz sukces GSP bo ich piasta jeździ już cale 8 miesięcy (ile przejechałeś  w tym czasie 10 000km?)  w zeszłym miesiącu byłem na przeglądzie akurat wymieniali piasty  w jakiejś hondzie  k...wili  piaste GSP bo od początku była prawie 0,8 mm krzywa i to mierzone na dodatek nie po zewnętrznej stronie tylko przy środku, żałuje ze nie zrobiłem video bo pewnie i tak nie uwierzysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sportowy81 napisał:

Chłopie znam minimum 5 osób które maja zawias z SKV i jakoś u wszystkich jest dobrze, żeby było jasne nie każdy wymieniał w innym czasie, trąbisz sukces GSP bo ich piasta jeździ już cale 8 miesięcy (ile przejechałeś  w tym czasie 10 000km?)  w zeszłym miesiącu byłem na przeglądzie akurat wymieniali piasty  w jakiejś hondzie  k...wili  piaste GSP bo od początku była prawie 0,8 mm krzywa i to mierzone na dodatek nie po zewnętrznej stronie tylko przy środku, żałuje ze nie zrobiłem video bo pewnie i tak nie uwierzysz. 

Jesteś wyznawcą SKV tak patrze, jaka cena tego zawieszenia taka jakość, polecam porównać łączniki stabilizatora przód SKV i lema. Guma w zawieszeniu SKV jest bardzo słabo zaprasowywana, o dziwo sworznie w wahaczach skv są niezłe i nie ma z nimi problemów, o tyle tuleje są słabiutkie.

Czy to GSP czy SKV jakość raczej bardzo niska, za coś solidnego i pewnego to nie ta półka cenowa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pozwole sobie odswiezyc czy ktos moze mi powiedziec jakies aktualne opinie na temat obu marek gsp i skv bo tez stoje pod znakiem zapytania kupna, niby skv wydaje ze byc lepsze ale moze ktos wiecej cos rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecę GSP,  z mojego doświadczenia to kiepska marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, doodgier napisał:

witam pozwole sobie odswiezyc czy ktos moze mi powiedziec jakies aktualne opinie na temat obu marek gsp i skv bo tez stoje pod znakiem zapytania kupna, niby skv wydaje ze byc lepsze ale moze ktos wiecej cos rozwinie

Temat rzeka, ale wydaje mi się, że skv ma lepsze opinie, ja na tę markę nie mogę narzekać, mam pompe paliwa i super chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSP nie polecam. SKV nie znam, ale opinię chyba dobre mają. Też szukam info bo niedługo wymiana mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz z skv brac, sprawdzona marka, jakosciowo wyzej stoi od gsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...