-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
przepływka na tapete
-
[B5 ANB] Zniszczenie silnika czy możliwe?
wszystko jest mozliwe jak ci rozwaliło klin na wale to mozesz miesc uwaloną głowice i pogiete zawory. obym sie mylił. zaczynaja sie koszty
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
nieraz 4 mm to bardzo dużo :polew:. zakup zrobiony na 235 niedługo wrzucam na felgi.
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
no własnie tez tak mysle. 225 mialem załozone do 8J i była mniej wiecej na prosto. w 8.5J bedzie lekki stożek
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
jak w temacie jaka optymalna opona do felg 18" 8,5J et 42 225/40 czy 235/40 ??
-
[B5 AGA] Problem z rozrządem
jak by ci lancuch przeskoczyl o 1 zabek to silnik by i tak odpalil. niech dokladnie sprawdzi pasek moze cos zle poskladał
-
[ALL B6] dobór felg
robie przymiarke do takich felg: moje pytanko. chce dobrac optymalne et i szerokośc felgi. fela 18".prawie wszystkie mają et 42 i szerokośc 8j na gumie 245. obecnie mam et 35 i szerokoś 7,5j guma 225. jakie szukac czy podane parametry et42 i 8j podejda i nic nie bedzie trzec. ma ktos fotki jak wygladaja załozone. i jak wygladaja z krawedzią nadkola??
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływki
no tak mówimy o 1.6. a kto ci powiedział że ma pokazywac 80%???? sprawdz od kiedy ta przepływka jest w aucie jak od nowości to wiesz co masz z nią zrobic...... grzes1150 nie masz sie co chwalic u mnie na max obciązeniu tez jest ponad 160mg/s :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływki
na nowej jest ponad 130 mg/s. metoda dobra ale na chwile. jak mocno zajechana to juz nic nie pomoże. polecam regenerowane bosha koszt około 400 zł minus kaucja za zdanie 100 zł. wymienilem już kilka i latają aż miło.
-
[ALL] Problem z parktronikiem
wrzuc wsteczny i ucho do czujnika. jak nie cyka czujnik albo wiazka walnięta. zwalaj zderzak przemien czujki i sprawdzisz. jak bedzie cykac w tym gniezdzie to czujka do wymiany. ciesz sie ze ci w przód nie wiechała tam jest duzo wiecej roboty zajrzyj pod spód podejrzewam ze pozaginala ci belke która przydało by sie przy okazji wymienic. moze ona rozwalila ci czujke lub wiazke
-
[B5 ADR] Spadek mocy, drgawki i rozne takie przy zimnym silniku
kolego audi to nie polonez. radze wymienic wszystko na nowe to napewno uzdrowi twój silnik. a tak na powaznie. jesli po wymianie filtra paliwa dzieja sie takie cyrki to kup porzadnej firmy drugi i go wymien. byc moze ze cos zle jest złożone i ci sie zapowietrza. dodatkowo zrób logi poszczególnych kanałów. obowiazkowo przepływke i wklej do forum. bedziemy wiedziec na czym stoimy. moim zdaniem elementy które wymieniłes sa sprawne i tylko wywaliles kase
-
[ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
- [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
mozesz podac numer zeby skuchy nie było??- [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
robie przymiarke do bluetooth. oczywiscie ori. powiedzcie mi czy pod siedzeniem modem siedzi w piance czy puszce jak modul komfortu.- [B6 AVJ] Drgania nadwozia,nierówna praca silnika...i głośny start silnika
przeplywka do obydwyu tych silnikow ma identyczny numer wiec mozesz zakładac bez problemu. - [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
kred
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta