-
Przegrzewanie silnika 1.8t AEB
tak mialem wyciagnietą pompe wody nie bylo sensu jejwymieniac bo byla dobra
-
Przegrzewanie silnika 1.8t AEB
miałem wyciągniętą pompe i sprawdzalem wirnik i jest ok mialem cos takiego ok rok temu wyciągnełem termostat pojezdzilem troche bez niego i wsadzilem go spowrotem i bylo wszystko ok.ale teraz to niezadzalalo
-
Przegrzewanie silnika 1.8t AEB
sprawdzalem termostat sie otwiera podczas gotowania poza tym pisalem ze wymienialem dwa razy i caly czas tak samo.Silnik gdy ma termostat wsadzony to bardzo szybko sie nagrzewa i temp rosnie i gorny wąż od chłodnicy jest twardy od cisnienia i jak sie nagrzeje to bulgocze
-
Przegrzewanie silnika 1.8t AEB
Witam mam problem z samochodem. Posiadam a4 1.8 t aeb obecnie jeżdżę bez termostatu po wsadzeniu termostatu silnik się przegrzewa.Jak jest wyjęty to wszystko jest ok.Wymieniałem już dwa razy termostat i na każdym jest tak samo.Mailem wyjęta pompę wody i jest ok. Również miałem odłączoną nagrzewnice i połączone ze sobą rury i wciąż się przegrzewał nie chce się otworzyć termostat dolna rura od chłodnicy jest zimna . Jeździłem bez termostatu przez kilka miesięcy ale zbliża się zima i przydało by się naprawić tę usterkę. Help !!
-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
postaram to podmienic z innego samochodu i dam znac chce jeszcze sprawdzic kata bo jest taki objaw na zimnym silniku ze dopuki sie nie nagrzeje to przerywa a puzniej jak sie wciska gaz na maksa to przerywa a jak delikatnie sie wciska to jest wszystko ok??
-
[B5 AEB] Problem ze spadającymi obrotami po odpaleniu.
Mam dokładnie to samo i nikt nie wie co to ??Help
-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
Filtry niedawno były wymienione wraz z świecami ,samochód na gazie i benzynie zachowuje się tak samo. Witam ponownie na 99% to nie są cewki ani przepływomierz cewki miałem podmienione i tak samo auto się zachowywało przepływomierz całkiem odłączyłem i również auto przy ok 3000-4500 obr/min nie miał mocy a jak delikatnie wciskałem gaz to wszystko było ok na moje oko jest coś z podciśnieniem do turbo ale nie wiem co przynajmniej tak mi się wydaje ??HELP Na benzynie i na gazie jest to samo.
-
Ile pali Wam gazu?
Na trasie np Gdynia -Berlin przy predkościach 140-180 pali 11,5 L/gazu w mieście przy dynamicznej jezdzie pali 13L/gazu instalacja STAG polecam
-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
Witam.Posiadam auto z silnikiem 1.8t AEB jak jadę spokojnie i nie wciskam gazu do dechy to samochód normalnie się zachowuje i przyśpiesza.Jeśli wcisnę gaz do dechy to zaczyna przerywać w zakresie obrotów 3000-4500.Miałem ostatnio problem z silnikiem jak był zimny i wymieniłem zawór DV i problemy zgineły. Co teraz sprawdzać??
-
[B5 AEB] Proszę o kilka rad w sprawie kodów i analizy
witam i co w koncu było nie tak z twoim autem bo mam to samo ??
-
[B5 AEB] Liczniki
witam w wiekszosci przypadkach niedzialaja mi liczniki kilometry sie nabijaja a wskazowka od predkosci sie nie podnosi i drga caly czsas a od obrotow stoi w miejscu bez ruchu czy to moze byc czujnik w skrzyni skoro kilometry sie nabijaja czy popsute zegary dziekuje z gowy za pomoc
-
[ALL] Regeneracja zacisku
Witam gdzie w trójmiescie moge zregenerowac zacisk hamulcowy wyciek jest z odpowietrznika trzeba bylo by zrobic nowy gwint i zrobic nowe naciecie na stozek odpowietrznika bylem tokarza naciol nowy gwint ale nic nie dalo
-
[ALL B5] Błąd A ir bag
Witam wymieniłem kumplowi poduszki w audi co prawda w a3 1998 1,6 ale to chyba nie przeszkadza.po podpieciu i skasowaniu bledow został jeden 00595 (zarejestrowane dane powypadkowe ) wiem ze mozna to usunac crash data .Czy mozna usuniecia go vagiem mam vag 5035.Moze przez adaptacje lub nastawy ??tylko jakie kanaly itp
-
[ALL B5] Audi concert
tak
-
[ALL B5] Audi concert
pali sie tylko safe i niemoge wlaczyc wpisywania kodu
Pio_p
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta