stanley

PB+LPG

Ostatnie wizyty

7258 wyświetleń profilu
    1. Może po prostu taka jak jest w Upie http://allegro.pl/nawigacja-gps-navigon-skoda-citigo-vw-up-seat-mii-i7132121953.html
    2. To nie
    3. W komórce nie może być ?
    4. do którego auta ?
    5. widziałem, sama prawda
    6. Budziłem się w nocy z krzykiem
    7. Fajne mamuśki
    8. Możliwe, ale jak kupią to jakiegoś angola ( coś tak czuję)
    9. Równie dobrze mógłby być obrońcą WBA. Poza jednym, świetnym sezonem ( chyba za kadencji LVG) facet jest średni z chwilowymi przeblyskami.
    10. Największym jego problemem chyba jest, że gra bardzo nierówno. W Newcastle grał bardzo ofensywnie, ale Klopp widzi to bardziej z tyłu. Moim zdaniem i tak jest lepszy niż Henderson.
    11. Szkoda, że teraz nie grał. Miałby świetny test. Póki nie kupią bramkarza i jeszcze 1-2 obrońców widzę to słabo. No i brakuje im takiego Kante czy też Matica Can czy Henderson to nie mogą się rownac.
    12. PS. Świetne piłki posyła dzisiaj Pogba
    13. mecz meczowi nierówny pamiętaj wczoraj Liverpool mega się spiął ( szacun, świetnie się to oglądało), w następnej kolejce będą jednak przeżywać ciężkie chwile w Walii
    14. u nas słowo pressing nie istnieje