-
krisc31 obserwuje zawartość Jaki olej silnikowy do Audi? i Zbyt mała temperatura i włączający się wentylator chłodnicy.
-
Zbyt mała temperatura i włączający się wentylator chłodnicy.
Temperatura na wskaźniku się wacha pomiędzy 90 a 70. Jak jest na 90 to na vcds odczytuje 80 i załącza się wentylator i pracuje cały czas nawet jak na wskaźniku jest 70. Oczywiście grzanie też pozostawia dużo do życzenia.
-
winien termostat?
górny wąż faktycznie robi się ciepły natomiast jesli chodzi o wskaźnik temperatury jak już wejdzie na 90 st. to nie opada w czasie jazdy
-
winien termostat?
Witam, czy to jest norma, że przy temp ok 10 st. C temperatura płynu wzrośnie aby do 30st po przejechaniu ok 2km? czy może oznaczać to ze np termostat jest wadliwy i dlatego mam wrażenie że powoli sie nagrzewa?
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
Stary pierdział
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
Dzięki za podpowiedz z tym zaworkiem zamowilem z torpana (przyszedł troche mniejszy) bo byl walniety ten sam co opisujesz i chrobotanie po wymianie ustspilo
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
Faktycznie przytkanie tego przewodu ucisza to chrobotanie, moze wymiana tego ezektora mogła by to uciszyc?
-
błąd 01042
witam, po podpięciu do vcds wyświetla mi błąd 01042 co i gdzie wpisać aby go usunąć i jeszcze jedno nie gra mi tylny lewy dolny głośnik w górnym coś tam gra czy może to być powiązane? dodam że vcds mam po angielsku i problem z rozszyfrowaniem
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
Sprawdziłem przewody pompy sai zdemontowalem filtr i to chrobotanie wydobywa sie gdzieś z wewnątrz dolotu do filtra nie mam pojecia co to moze powodować poczekam moze ktos inny na forum sie z tym upora
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
nie no jest tylko dzwięk schodzącego powietrza, wiec muszę zerknąć na tą pompe sia czy jakiś przewód się nie zsunął a może to być wina bezpiecznika tej pompy? jesli tak to gdzie go szukać?
-
Buczenie chrobotanie z filtra powietrza
w moim aucie też jest takie dziwne jakby chrapanie w obudowie filtra powietrza, czy to moze być związane z tym ze jak zgaszę silnik to słychać jakby powietrze jeszcze syczało
-
Adaptacja przepustnicy
podepnę się pod temat jak zrobić krok po kroku adaptacje przepustnicy w 1.8t bfb 2003 przez vcds -lite
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
witam, ja u siebie w aucie wyczytałem z ulotki ze jest zalany taki oto olej FINKE Motorenol SAE 5W-40 I teraz mam pytanie co za niego, mam od reki motul 8100 x-cess 5w40 , x-clean 5w40 i specyfic 5w40 pierwsze dwa za okolo 200 zl z wymiana ktory z nich najlepszy czy tez poszukac LM synthiol high tech 5w40 który pewnie w warsztacie dobrze przebije 200. i jeszcze pytanie o płukanie silnika czy to jest bezpieczne przy 240kkm ponieważ pod korkiem widac troche syfu przy wlewie
-
poszukiwany elektryk
Frączek A. Lasy kolo Kraśnika
-
poziom paliwa
i jak to się spisuje w audi? bo sprawdzając na allegro zauważyłem że głównie sa do francuzów i aut z USA
-
poziom paliwa
Chodzi mi głównie o to,że w czasie jazdy na lpg wskazówka od paliwa jak zacznie się rezerwa cały czas opada i dystans na wyświetlaczu też
krisc31
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta