Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seta-1.8t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Arturinho1992 obserwuje zawartość Seta-1.8t
  2. Chaber obserwuje zawartość Seta-1.8t
  3. Karol1997 obserwuje zawartość Seta-1.8t
  4. Rury i kolanka kupowalem w hurtowni stali po rabatach calosc mnie wyszla okolo 950zl oczywiscie z robocizna bo sam tego nie spawalem:d robili mi to w firmie ktora robi takie rzeczy i tlumiki wiec profeska. Normalnie za takie rzeczy z ich maaterialem licza sobie okolo 1500zl
  5. Mam dokladnie ten: http://allegro.pl/intercooler-550x230x65mm-tuning-jak-apexi-hks-i5991497442.html
  6. Dalej bedzie ciezko nawet ze wzgledu temperatury w dolocie:d u mnie na fmic przy temp 28*c na zewnatrz jest w dolocie 43*c przy dobrym palowaniu na rltrójce i dwojce
  7. Te 320 bierze mój kolega więc są już sprzedane
  8. Logów nie mam nie miałem potrzeby robic ale kiedyś w wol ej chwili szczerze to teraz przydała by sie aktualizacja:d jakiś czas temu wpadła hybryda do tego fmic 63mm nooooo i przedewszystkim przelot z kwasu wtryski 380ccm leżą i czekają na swoja kolej. Jestem umówiony w polowie sierpnia na korektę licze na około 240-250km Róznicy nie odczujesz pod nogą za bardzo ale na przepływce jest roznica duzo wiecej powietrza pobiera jednym slowem fajna rzecz
  9. Poprosze foto nowo zrobionych zaciskow hehehe luksowna furka pozdrawiam
  10. Świetny kontrast hehehe luxownie się komponuje
  11. Pierwszy wykres z hamowni "drogowej" tam jest wiele warunkow ktore wplywaja na wynik chociazby szerokosc opon. Wystarczy ze ktos wpisze zla wage samochodu wraz z kierowca i wychodza kwiatki wiec moze i tutaj tak bylo....
  12. Też jestem chętny przerzucić skrzynie na 6b bo powoli ta moja 5-tka nie wytrzymuje tych 215km i zaczyna głośno pracować i zgrzytać 1,2,3 bieg ktoś przerabiał ten temat dokładnie? może ew ktoś napisze jakich oznaczeń skrzyń biegów szukać do oski 6b?
  13. http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435340-RP150110-O18396-oslona-silnika|skrzyni.htmlchyba o to tobie chodziło
  14. Z tyłu w b7 jest możliwość ustawienia kompletnej geometrii. Lecz zazwyczaj jest problem z niesamowicie zardzewiałymi śrubami które stoją w tulejkach. Więc Pan Mietek który robił tobie geometrię nie zna się na tym lub nie chciało mu się walczyć ze śrubami których i tak by nie odkręcił .)
  15. Dobrze sprawdź końcówki bo one często maja wpływ na ściąganie i do tego luzy na gumach niby geometria jest ok przy ustawianiu ale gdy wyjedziesz gumy się rozciągają i auto ucieka
  16. Po 1 wymienić termostat wykasować błąd rozgrzać auto i sprawdzić czy się załącza wentylator.
  17. Na felgach będą wybite oznaczenia czyli szerokość jak i średnica oraz podane przesunięcie.
  18. Ja wcześniej miałem podobny problem jak ty wymieniłem na Motul 75w90 i powiem szczerze że się nie poprawiło a nawet mogę stwierdzić że było gorzej w moim przypadku winne było sprzęgło i po wymianie jak ręką odjął

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.