Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

juz powoli ogarniam autko wiec wypadalo by ja pokazac jak to wyglada.

dobrze wyposazone wnetrze ogolnie bardzo komfortowo.

zewnetrznie w palnach juz sie szykuje sline

zderzak jest (poszukuje spryskiwaczy i juz mam namiezone;)))
grill jest
kratki sa
tylna dokladka jest
szukam listw dolnych
i lotki tyl.

i kiedys tam szyby dociemnic.
i co mi sie marzy i to mocno BOSE BOSE BOSE BOSE Boze czemu ja nie mam;(

napewno bede o tym myslal tylko jak to z zalozeniem. (jakby ktos z lubuskiego umial i mial chec zamontowac za jakis tam grosz;) to prosze o kontakt priv.

mialem bose kiedys w a6 c4 pieknie dudnilo;)

Wiec kozystajac z mozliwosci przedstawie moja Historie z marka Audi.

Od tej pieknej a6 c4 zaczela sie przygoda z audi:

1771113_IMG_3190.JPG

1771119_IMG_3102.JPG

nastepnie byl juz 1 małysz:

1771127_IMG_2023.JPG

takim czyms sie jezdzilo swietne auto.(duzo pieknych wspomnien)

1770966_IMG_3745.JPG

1771206_IMG_3935.JPG

a to juz obecna.po przywiezieniu od niemca;)

1770994_IMG_3968.JPG

a w polsce 2 mlodosc;)

2458288_IMG_4451.JPG

1771006_IMG_3972.JPG

dupka;)

2458290_IMG_4447.JPG

1771008_IMG_3971.JPG

2 strona;)

2458292_IMG_4448.JPG

1771010_IMG_3966.JPG

1771012_IMG_3967.JPG

1771015_IMG_3970.JPG

troche balagan mam na proflu powoli bede ogarnial... tak wyglada w porownaniu jak bylo na poczatku...

2458280_IMG_4458.JPG

uporalem sie ze wszystkim w miare szybko.. pomyslow bylo sporo ale poszedlm dobra droga;)

2458282_IMG_4453.JPG

2458284_IMG_4448.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Ładną miałeś tą B6. Dlaczego zmiana na B7 skoro wnętrze to samo?

Opublikowano

skromnie mówiąc b6 ładniejsza była ^_^ ale... gratulacje zakupu :):hi:

Opublikowano
  • Autor

Ładną miałeś tą B6. Dlaczego zmiana na B7 skoro wnętrze to samo?

ta obecna jest tak pedantycznie zadbana ze szok. celowalem w b8 ale jak to brat stwierdzil cytat(jesli masz kupic b8 biedaka bez niczego, to lepiej szukaj b7 w dobrej opcji..temat po 4 pivku i 100ml pomaranczowki.) i sie trafilo b7 obecna. bedzie piekna za 1.5miesiaca;)

Opublikowano

Gratki zakupu i bezawaryjności :)

Opublikowano

Środek masz juz ogarnięty wystarczy dodać pakiet zewnętrzny , xenon juz masz dobre koło i będzie pięknie .

Opublikowano
  • Autor

Środek masz juz ogarnięty wystarczy dodać pakiet zewnętrzny , xenon juz masz dobre koło i będzie pięknie .

juz ogarniam... bede pokazywal w trakcie montazu;)

Opublikowano

Jakie koła wpadną ile cali ?

Opublikowano
  • Autor

Jakie koła wpadną ile cali ?

zostaly mi te 18 wzor r8 z wczesniejszej b6 opony 225/40

Opublikowano

A co za zawias miałeś w tej b6 ?

Opublikowano
  • Autor

A co za zawias miałeś w tej b6 ?

1bv w srebrnej a w czarnej tez 1bv ale sprezyny H&R

Opublikowano

Bezawaryjności przede wszystkim :)

Opublikowano

siudemka :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

siudemka :facepalm:

hahah dokladnie brak slow;)

Opublikowano

witam

juz powoli ogarniam autko wiec wypadalo by ja pokazac jak to wyglada.

dobrze wyposazone wnetrze ogolnie bardzo komfortowo.

zewnetrznie w palnach juz sie szykuje sline

zderzak jest (poszukuje spryskiwaczy i juz mam namiezone;)))

grill jest

kratki sa

tylna dokladka jest

szukam listw dolnych

i lotki tyl.

i kiedys tam szyby dociemnic.

i co mi sie marzy i to mocno BOSE BOSE BOSE BOSE Boze czemu ja nie mam;(

napewno bede o tym myslal tylko jak to z zalozeniem. (jakby ktos z lubuskiego umial i mial chec zamontowac za jakis tam grosz;) to prosze o kontakt priv.

mialem bose kiedys w a6 c4 pieknie dudnilo;)

Wiec kozystajac z mozliwosci przedstawie moja Historie z marka Audi.

Od tej pieknej a6 c4 zaczela sie przygoda z audi:

1771113_IMG_3190.JPG

1771119_IMG_3102.JPG

nastepnie byl juz 1 małysz:

1771127_IMG_2023.JPG

takim czyms sie jezdzilo swietne auto.(duzo pieknych wspomnien)

1770966_IMG_3745.JPG

1771206_IMG_3935.JPG

a to juz obecna.

1770994_IMG_3968.JPG

1771006_IMG_3972.JPG

1771008_IMG_3971.JPG

1771010_IMG_3966.JPG

1771012_IMG_3967.JPG

1771015_IMG_3970.JPG

uzupełnij profil... ;)

a co do założenia BOSE to masz w Gorzowie kolegę WojtekA4.. on ogarnia wiele rzeczy ;)

Opublikowano
  • Autor

witam

juz powoli ogarniam autko wiec wypadalo by ja pokazac jak to wyglada.

dobrze wyposazone wnetrze ogolnie bardzo komfortowo.

zewnetrznie w palnach juz sie szykuje sline

zderzak jest (poszukuje spryskiwaczy i juz mam namiezone;)))

grill jest

kratki sa

tylna dokladka jest

szukam listw dolnych

i lotki tyl.

i kiedys tam szyby dociemnic.

i co mi sie marzy i to mocno BOSE BOSE BOSE BOSE Boze czemu ja nie mam;(

napewno bede o tym myslal tylko jak to z zalozeniem. (jakby ktos z lubuskiego umial i mial chec zamontowac za jakis tam grosz;) to prosze o kontakt priv.

mialem bose kiedys w a6 c4 pieknie dudnilo;)

Wiec kozystajac z mozliwosci przedstawie moja Historie z marka Audi.

Od tej pieknej a6 c4 zaczela sie przygoda z audi:

1771113_IMG_3190.JPG

1771119_IMG_3102.JPG

nastepnie byl juz 1 małysz:

1771127_IMG_2023.JPG

takim czyms sie jezdzilo swietne auto.(duzo pieknych wspomnien)

1770966_IMG_3745.JPG

1771206_IMG_3935.JPG

a to juz obecna.

1770994_IMG_3968.JPG

1771006_IMG_3972.JPG

1771008_IMG_3971.JPG

1771010_IMG_3966.JPG

1771012_IMG_3967.JPG

1771015_IMG_3970.JPG

uzupełnij profil... ;)

a co do założenia BOSE to masz w Gorzowie kolegę WojtekA4.. on ogarnia wiele rzeczy ;)

dzieki za info ale nie moge go znalesc.? jez z tego forum. mieszkam 30km od gorzowa wiec by pasowalo.

Opublikowano

popraw chłopaku tą "siudemkę" w temacie :facepalm:

Opublikowano

Miałeś takie ładne pierwsze auto, a potem zacząłeś zmieniać... :decayed:

Opublikowano

ale piękne a6 c4 miałeś :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.