-
B8 TrOOOOp
Z avanta 2.0tdi? Jaka cena? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie szukam sprężyn 1be/bv do r4 avanta pomoże ktoś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie jest ktoś tu biegły w temacie dwumasów 2.0TDI, czy wszystkie wersja silnikowe miały taki sam ? Szukam do silnika CAHA.
-
-
Mechanik od S4 w świętokrzyskim
Nosb
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widzę że robisz u tego typa co brałem torsena z v8
-
Zderzak lift do przed lifta tył. Podejdzie?
Musisz zmienić boczne ślizgi.
-
Czy to koło obsłuży 312mm?
Każda 16 wejdzie.
- zawias passat
-
A4 B5 lift 1,8 quattro
Kresek ten od b2 coupe?
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Patent z dekielkiem podpatrzyłeś na moich ex kołach na których śmiga gość od ciebie z rewirów ? Polek od D3
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jak interesuje Cię zwrot za ten uszkodzony głośnik to nie ma problemu odezwij się na pw i załatwimy problem. Zestawu na wymianę jak mówiłem nie posiadam...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Sory ale straszenie mnie tym że ta sprawa tu wyląduje jakoś mnie nie rusza. Ile tych głośników ci charczy? Nawet nie wiem. Jak jeden to oddam ci kasę za niego i tyle, co za problem...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam, sprzedałem kilka takich zestawów, raz zdarzyło mi się że głośnik charczał i wtedy wymieniłem te głośniki na inne i tyle. Z tego co pamiętam to twój zestaw grał chyba nieco ciszej niż byś tego oczekiwał ( nie pamiętam dokładnie). Ja testując ten zestaw przed wyjęciem tego nie zauważyłem. Jakoś długo mnie na forum nie było bo nie miałem części nic także się nie ogłaszałem. Teraz coś tam ogłoszeń wystawiłem ale z ręką na sercu mowie że nie miałem żadnego bose od czasu twojego zakupu. Wiec skąd mam wziąć? Jakbym miał to bym wymienił i po problemie, bo chyba nie myślisz że o głupi zestaw bose chce sobie popsuć wizerunek na forum. Jak tylko będę miał taki zestaw to ci go wymienię. Z drugiej strony żadna moja pewność że sam coś nie uszkodziłeś i gdybyś to kupił na allegro to byś już pewnie z tym zestawem został.
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
czorny gas monkey
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
brakuje hamulca