Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jakoś się tak zebrac nie mogłem ale kiedyś trzeba xd

Więc na początek audi kupione w kwietniu 2013r silnik standard 1.9 TDI 130km. Samochód krajowy od nowości w Polsce J

Auto było niemal w samej podstawie czyli posiadało:

-Fotele alkantara z regulacją lędźwi

-Radio Concert II wraz z nagłośnieniem BOSE

-Ori Xenon wraz ze spryskiwaczami

-Dekory soul

-Felga 16 (tzw biedronki)

-Klimatronik 2 strefowy

-Podświetlany podłokietnik

-Elektryka szyb przód ;/

-Lustro wsteczne fotochrom

-Nakładki chrom na klamki

Chyba tak z grubsza by było na tyle

No to teraz pora to co dokonałem do tej pory:

-Oświetlenie środka LED

-Pozycje firmy OSRAM 6000k

-Założenie żarników 6000k d2s

-Podświetlane klamki na zewnatrz oraz w środku J)

-Zmiana dekorów z Soul Na szczotkowane aluminium

-Listwy drzwiowe s-line

-Delikatna lotka na klape

-Pomalowanie szarych dokładek w kolor

-Zderzak tył ms-design na dwa kominy

-Kompletny wydech z 1.8t

-Zmiana felgi z 16(biedronki) na ori 17 z passata cc

-Montaz cb radia na stałe

-Montaz dodatkowego nagłośnienia do Bose skrzynia basowa JBL gt5 2402 BR i wzmacniacz

-Przyciemnienie szyb na razie tylko tył folia tytanowa 95%

-Podświetlenie tablicy LED

-zmiana lamp tylnych na ledowe ( będą przerabiane )

No i jeden z najlepszych modów montaż Air Ride. Pierwszy zestaw był badziew ale niestety dalem się wyrolowac ale pozdrawiam nie miło pana M. :) lecz SA plusy montaz drugiego zestawu:

-zawory 0,5 cala 8 sztuk(kazde kolo osobno) firmy ASCO

-butla 30l obita skórą

-2 kompresory viair 480c

-odwadniacz

-drugi układ do wolnego podnoszenia ( ustawienie auta do jazdy)

-podswietlone manometry

-Pilot do sterowania w kształcie kastetu

-przewody firmy Tekalan

Podziękowania dla Łukasza za profesjonalne ogarnięcie tematu. Strzała bro !

Plany 2015:

-montaż nowego koła (już kupione 4x10J 19'' z oponkami 225/35 )-DONE

-zderzak sline pod spryski przód do tego dokładka z cupry- DONE

-montaż chowanej tablicy przedniej w kratke

-montaż nowych halogenów i oklejenie żółtą folią- DONE

-przerobienie lamp na USA i w tym Bi-xenon

-odnowienie lakieru całośc malowanie całości w przyszłości- DONE

-powrót do lamp ori - DONE

-montaż dodatkowych zbiorników do air-ride -DONE

-wywalenie skrzyni basowej zabudowa wnęki w bagaju

-nowy przełącznik od świateł na AUTO

-dywaniki - DONE

-montaż zmieni arki (kupiona szukam kabla xd)

-poszerzenie błotników- DONE

- wygładzenie zderzaka przedniego - DONE

Trochę ujęc zaraz po zakupie :

fa57da6c988c526d.jpg

991459232c1c5868gen.jpg

Modyfikacje:

Zmiana dekorów na szczotkowane aluminium:

05e22a797d3a4bf9gen.jpg

Podświetlane klamki zewnętrzne LED

82caa6fc0703277fgen.jpg

AirRide

833bdce87ed27756gen.jpg

f098696732ce0eaf.jpg

Klika shotów z sezonu 2014 na felgach z Passata CC:

Wystawa samochodów podczas zbiórki pieniędzy dla chorego Kacpra - Sochaczew

fe35ae0108bfeae7gen.jpg

c47be7e028b2c61fgen.jpg

Pechowy jak dla mnie z awarią AirRide zlot w Rozprzy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nowe znajomości i dzięki temu nowy Air Ride.

cdc0d513a8714e66.jpg

Zlot w którym mogłem się pochwalic plakietką organizatora: I Zlot VAG Łowicz

6dd4e14cd90b372agen.jpg

764785f08cf0768fgen.jpg

8581b06e987a2d11gen.jpgf0abde1e1089c71egen.jpg1e45b6e7f3497affgen.jpg

Zakończenie sezonu w Gostyninie:

8e2fa6f2e387222dgen.jpg04a542cf99a2772egen.jpg

Kolejnym eventem w moim wykonaniu to zakończenie sezonu w Bełchatowie, gdzie udało się wrócic z 3 miejscem w bitwie na AirRide

de68eeeb7f28bf20gen.jpg

945e72725385aafdgen.jpg

321558a00b88219egen.jpg

Ostatnim zlotem w 2014 była popularna Topornia u chłopaków z VAG Radom. Tam natomiast 1 miejsce w bitwie na AirRie.

52a13d93e939c75fgen.jpg

ee1938b13b9eeac6gen.jpg515ea1e38e5bc3f8.jpg

02af6cf6721cc96egen.jpg

Kilka luźnych zdjęc:

c3aa33bc6359e884gen.jpg

27c290e4f30ebd9bgen.jpg

2a7da5a227363c75gen.jpg

2015 !

Za namową, mała kiwka, szybkie foto i znowu wróciła zima. Nic nie trze spasik miód malinka :) Wiecej fotek dostaniecie w maju :))

7c180346c67ddfc9.jpg

c423dcf8bf4ae522gen.jpg

No i zaczynamy sezon 2015

rozpoczęcie sozonu w Głownie

f296e2a27eda43d1med.jpg I miejsce Air ride oraz I miejsce na felgę zlotu

Szydłowiec 2015

Podziękowania dla całej ekipy z Szydłowca oraz Vag Łowicz

43f1f0ea23100e51med.jpg II miejsce Fest Auto

a5b6b3c64c8151a2med.jpg

Car style Bełchatów Wyścig Daniela

Można pomagać i świetnie przy tym się bawić

9e6d135f2c893731med.jpg

e1e8ff89bd039514med.jpg II miejsce w Bitwie Air Ride. I miejsce również trafiło do naszej ekipy

982d990b6c45dea2med.jpg Cześć ekipy Vag Łowicz, której wiele zawdzięczam

Parę fotek z nagrania do II edycji zlotu Vag Łowicz

5592b5ac1c583d4cmed.jpg

c43c740436029cf8med.jpg

cc6a75d2e0d378f7med.jpg

1cbaf52aeae913e2med.jpg

Jest i zwiastun zapowiadjący zlot na który mega zapraszamy więcej info o zlocie na fan page Vag Łowicz

Edytowane przez bartek123415

Opublikowano

Fajne B6 widziałem Cię kiedyś w Socho.

Pozdr :good:

Opublikowano

Ładna fura :thumbup1:

Jedyny minus to klamki zewnętrzne,ich się wiele osób będzie tu czepiało :wink: .Ale to tobie ma się podobać

Powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
  • Autor

ja z tymi klamkami kupiłem myślałem żeby je zdjąc i dac nakładki na lusterka

Opublikowano

ori obudowy :jerk: tylko trochę kosztują :facepalm:

ja mam obódowy in-pro już dłuższy czas i są ok (jedynie rezacze z forum widzą różnicę) :naughty:

Opublikowano

poka ją na vossenach :jerk:

Opublikowano
  • Autor

przyjdzie i na to pora :D

Opublikowano

rozumiem że na weekend wielkie rolowanie? :decayed:

Opublikowano

Popraw lakier,bo az wstyd na eventach :)

Opublikowano
  • Autor

vagowo xd no ja musze xd

Opublikowano

Widziałem autko w Bełchatowie, ładna sztuka :)

Opublikowano

fajny wozik...kurde gdzies już widziałem dupe tego auta :wink:

Opublikowano
  • Autor

szeroka d*pa to bd dopiero na wiosnę ahhh <33

Opublikowano

bardzo ładny sedanik :thumbup1: , ledy z tyłu takie jak u mnie :wink: widziałbym jeszcze u Ciebie przód ms design skoro pupka już ma pakiet...

Powodzenia w dalszych modach :whistling:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

w planach jest kupno ori sline na przod i tyl ale zoabczymy jak to bd z $$ ;/ xd

Opublikowano

Poka kola;-)

Opublikowano

w planach jest kupno ori sline na przod i tyl ale zoabczymy jak to bd z $$ ;/ xd

Zdecydowanie lepiej jej będzie w s-line.

Opublikowano

Piękny ten felunek mmmm :D

Opublikowano
  • Autor

jest na sprzedaż ;p a foty z nowym kołem bd na wiosnę narazie muszę zrolować nadkola i je wypchnąć i dopiero jak wyjadę na nich bd foty wcześniej nie :) a felunek sobie odpoczywa i grzeje się w domu xd

Opublikowano

a moze pokażesz chociaż te vosseny ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.