Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaro666

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jaro666

  1. Też proszę o zdjęcia gdzie to trzeba pospawac. Pozdrawiam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja mam jakies fedry na przód dwa kpl mozesz sobie wybrac
  3. A jak zakopci lekko na biało? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. noo chyba bede
  5. Ja tez chętny jestem:) ja plus 3 pasażerów
  6. Nieee widzialem Cie :-D
  7. Widze kolega z Żywca Piekna a4 musimy sie kiedys umowić i pogadać ja jeżdże do Milówki co tydzień takze jakis mini spocik
  8. Jaro666 odpowiedział(a) na krzych_87 temat w 1.9TDI
    ale nawet jeżeli włożysz z 2,0 tdi to powinno chodzic i miec dobre korekcje.... tu jest winne moim zdanie ustawienie luzów i czy uszczelnienie pompek jest nowe.... nie wiem gdzie Wy takich mechaników znajdujecie
  9. Jaro666 odpowiedział(a) na Zomak temat w 1.9TDI
    Dokładnie... z dziurawym IC daleko nie pojeździsz
  10. No to jeżeli przepływka jest ok to sprawdź wszystkie logi turbiny, czy podcisnienia masz wszyskie ok
  11. Dokładnie uszczelka pokrywy zaworów. potrafi tak cieknąć że nie zauważysz
  12. Jaro666 odpowiedział(a) na Enduro Grybów temat w 1.9TDI
    Pewnie pompi sie kończą ale to by trzeba logi zrobic
  13. ja zalawałem do b7 czerwony taki jak do skrzyni ale jechałem tym autem od "siwytychy" i powiem ze ma straszny luz, trzeszczy i wogóle dzieją sie cuda i wydaje mi sie ze magiel do d*py..... znowu ta robota
  14. Wymien filtr paliwa i tankujcie lepsze paliwko np verva i nie bedzie problemu... taki sam problem mialem :-) rozwiazal sie jak zatankowalem lepszego dieslaaaa :-)
  15. Wymien Sobie poduszke pod skrzynia :-) mialem to samo :-) wymienione i spokoj ;-)
  16. Jaro666 odpowiedział(a) na archie20 temat w 1.9TDI
    Nie ma znaczenia :-) sprawdz vacum pompe :-) jakies logi :-) wklej tutaj cos ciekawego ;-) zaraz Ci powiemy wszystko :-)
  17. Dobrze dobrze :-) najlepiej ściągnij weza z turbiny i zobacz czy wirnik ma luz poprzeczny i wogole czy ten wirnik tam jeszcze zyje. ... nie gazuj itp zebys szkod nie narobil....
  18. Jaro666 odpowiedział(a) na sylverlkr temat w 1.9TDI
    Sprawdz weze podcisnieniowe. Moze ktorys się przedziera... bardzo wazne sa wskazania na kompie, zaczynajac od przeplywki i kończąc na turbawce :-)
  19. Dokladnie wszyscy po pare razy odswiezaja tematy skoro wszystko jest w starych postach. Wystarczy tylko poszukac
  20. Sprawdz sobie popychacze i walek.... to sa rzeczy przy ktorych tak sie dzieje. . Temat juz wiele razy przerabiany
  21. Mechanik płakał jak naprawiał !!
  22. Nie ma sprawy Ucho Jak coś potrzebujesz wiesz gdzie mnie znajdziesz Oby działało !!
  23. Jaro666 odpowiedział(a) na dayton2 temat w 1.9TDI
    AWX i ogólnie diesla zadbane ! czyli opaski wszystkie dobrze pozakładane na łączeniach do turba itd. i wiązki nie ruszane to nic sie nie powinno stać... raz tylko pojechałem Traficiem od klienta na myjke i tak sie skończyło że później szukałem przerwy na instalacji bo autko zgasło i koniec a le w audi raczej bezpiecznie umyc silnik
  24. Dokładnie !! Tylko sprawdź dokładnie te uszczelnienia potrafią sie minimalnie róznić Wymieniałem ostatnio u klienta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.