-
DENSO 6SEU12C jaki zamiennik?
Witam, mam problem z klimatyzacją, chodzi o to że frez się ściął. Posiadam DENSO 6SEU12C i mam pytanie, czy będzie pasowała od każdego z tym oznaczeniem 6SEU12C, czy musze szukać konkretnie o tym oznaczeniu? Chyba że jest możliwość zmiany samego frezu? Chodzi o to czy będzię pasowała od, POLO, MERCEDESA ITD.? SPRĘŻARKA: 447220-8422 DENSO 6SEU12C 01C03603 HFC134a ND-OIL8 Pomocy, bo dziecko się denerwuje.
-
[B6 AWX] Pompowtryski 038130073Q - jakie odpowiedniki?
No wlaśnie. Zamontowalem BA I praca była gorsza jak na Q z jednym Uszkodzonym.
-
[B6 AWX] Pompowtryski 038130073Q - jakie odpowiedniki?
Witam, pytanko na jakie moge zamienić pompki o oznaczeniu 038130073Q? Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM 2001r AWX
-
Pompowtryski LOGI! Trzęsie autem na jałowym?
Dobra zamawiam ponownie uszczelniacze:) Śrub nie zmieniałem Dobra wróce z tematem jak po zakładam to wszystko:) Dzięki
-
Pompowtryski LOGI! Trzęsie autem na jałowym?
Dzięki za szybkie odpowiedzi. Zrobie tak jak mówisz tylko wieczorkiem. Druga sprawa mówicie ze na 1 wartość wysoka. Gdy zamieniłem 4 z 3 to miałem nisko wartość, ale wtedy była wartość na 3cyl 2.99. Dobra jak mówisz tak zrobie tylko wieczorkiem. Jeszcze jedno uszczelniacze wymieniałem 2 dni temu. logi na jałowym http://vaglog.pl/log_243847.html Widze nie zapisało mi grupy 18,23. A tutaj są logi jak wracałem do domu po miescie. http://vaglog.pl/log_243846.html
-
Pompowtryski LOGI! Trzęsie autem na jałowym?
Witam, powiedzcie mi czy pompki do wymiany? Trzęsie autem ma jałowym, poniżej wrzucam logi. http://vaglog.pl/log_243717.html
-
TAŚMA POD KIEROWNICĘ
multi jest:)
-
TAŚMA POD KIEROWNICĘ
Witam, poszukuje numeru taśmy. Pali się poducha. Audi A4 B6 1.9 TDI 2001r AWX?\ Da rade coś dobrać?
-
Pali się kontrolka ręcznego? FILMIK
dolałem płynu i wszystko gra, dzieki
-
Pali się kontrolka ręcznego? FILMIK
Witam, mam problem z kontrolką od ręcznego. Zapala się przy skręcaniu w prawo i przy niskiej temperaturze. Co jest przyczyną? http://tinypic.com/player.php?v=1h3r5y%3E&s=9#.VjVIGNIvfMw
-
Śruba,nakrętka regulująca pompowtrysk ? Zdjęcie
Wyciagnełem stare i wkręciłem te co w linku podałem ale klekoczek jak traktor. Moje pompki maja oznaczenie na końcu "Q". Koncówki co reguluje się wchodzą w srodek śruby. http://turbodiesel.hswg.pl/montaz-i-regulacja-pompowtryskiwaczy-w-silniku-tdi-i-sdi/ Ja mam taką końcówke co widnie przy zdjeciu. "Stary typ pompowtryskiwacza" nie wiem gdzie to kupić. Te pbecni w linku na allegro znalazłem a tych nie mogę.:/
-
Śruba,nakrętka regulująca pompowtrysk ? Zdjęcie
M6X64 038103385A ASO (10 zł ) Podałeś mi numery śrub które mnie nie interesują. Chodzi mi dokładnie o te co reguluje się pompowtryski, luz. witam, mam pytanie znalazłem ye śruby. http://allegro.pl/show_item.php?item=5125279592 Druga sprawa ja mam inne, czy macie numer na tamte starsze?
-
Śruba,nakrętka regulująca pompowtrysk ? Zdjęcie
Witam, czy ktoś mi powie czy dostane to śrube (nr5)? Bo mi się troche wyłamała jedna z boku i nie wiem jak szukać tego. Z góry dzięki za pomoc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfa605d70a1bee4e.html
-
Gwizd przy 2tys.! FILMIK!
Sorka ze dopiero teraz odpisuje. Sprawdziłem z gruchą i nie gwiżdze. Gwizd pojawia sie przy pierwszym biegu okolo 2 tys, na drugim to samo, a później ok. Nie jest to caly czas, tylko tak jak by sie rozgrzał i przestaje. Zgasisz auto i znowu to samo, aż do rozgrzania. Dodam że gruszka jest od starej turbiny, moze regulacja nie dostosowana jest do nowe?
-
Brak skraplania?
Witam, mój problem polega na tym że nie widać skraplania sie wody. Wczesniej była widoczna woda w trakcie pracy. Dodam klima chodzi normalnie, a mokro od pasażera nie mam. W czym problem leży ?
Trzciniak0
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta