-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Też proszę o zdjęcia gdzie to trzeba pospawac. Pozdrawiam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Ja mam jakies fedry na przód dwa kpl mozesz sobie wybrac
-
Duża różnica w korektach wtrysku
A jak zakopci lekko na biało? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
noo chyba bede
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Ja tez chętny jestem:) ja plus 3 pasażerów
-
Jaro666 obserwuje zawartość Audi A4 B6
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nieee widzialem Cie :-D
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
Widze kolega z Żywca Piekna a4 musimy sie kiedys umowić i pogadać ja jeżdże do Milówki co tydzień takze jakis mini spocik
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
Heeh ale decyzja
-
Padnięty pompowtrysk w AVB
ale nawet jeżeli włożysz z 2,0 tdi to powinno chodzic i miec dobre korekcje.... tu jest winne moim zdanie ustawienie luzów i czy uszczelnienie pompek jest nowe.... nie wiem gdzie Wy takich mechaników znajdujecie
-
Brak mocy nie działa turbo
Dokładnie... z dziurawym IC daleko nie pojeździsz
-
Dławienie podczas ruszania
No to jeżeli przepływka jest ok to sprawdź wszystkie logi turbiny, czy podcisnienia masz wszyskie ok
-
1.9 TDI AFV - dziwny wyciek oleju
Dokładnie uszczelka pokrywy zaworów. potrafi tak cieknąć że nie zauważysz
-
kopanie silnika AVF
Pewnie pompi sie kończą ale to by trzeba logi zrobic
-
ciężka praca servotronica
ja zalawałem do b7 czerwony taki jak do skrzyni ale jechałem tym autem od "siwytychy" i powiem ze ma straszny luz, trzeszczy i wogóle dzieją sie cuda i wydaje mi sie ze magiel do d*py..... znowu ta robota
-
Ciężej odpala gdy jest zimno AVF
Wymien filtr paliwa i tankujcie lepsze paliwko np verva i nie bedzie problemu... taki sam problem mialem :-) rozwiazal sie jak zatankowalem lepszego dieslaaaa :-)