-
Brak mocy nie działa turbo
miałem lekką stłuczke i mam małą dziure w intercooler moze to ma wpływ na turbo i te wskazania
-
Brak mocy nie działa turbo
czasami przy 3 tyś obrotów rozłączło turbo
-
Brak mocy nie działa turbo
EGR mam odłączony ale nie jest zaślepiony nwet nie wiem jak wiem tylko że ten wężyk jest zdjęty i wkręcona śruba w niego
-
Brak mocy nie działa turbo
Proszę o pomoc nie działa turbo samochód rozpędza się do 100 nic więcej po wyciągnięciu bagnetu pluje olejem. tu daje logi 2 x 011 jedno jak turbo działało a drugi jak się wyłączyło http://vaglog.pl/log_200565.html http://vaglog.pl/log_200643.html http://vaglog.pl/log_200642.html http://vaglog.pl/log_200641.html http://vaglog.pl/log_200640.html
-
Kłopoty z instalacją pod radio Concert2
nic w bagażniku nie ma
-
Kłopoty z instalacją pod radio Concert2
Kłopot polega na tym że nie mogę znaleźć kabla antenowego nie wiem czy co w tym samochodzie brakuje wstawione radio concert2 a podobno orginalne powinno być concert1. Z anteny na tylnej szybie wychodzi kabel wchodzi w słupek a za radiem go nie ma, przewody od głośników mie orginalne jakaś partacka samoruba, głośniki z przodu w drzwiach nie orginalne jakieś badziewie było przykręcone na wkręty do regipsów w tylnych drzwiach coś gra ale nie zaglądałem co tam jest na podszybiu nie ma głośnika nie ma nawet przewodów, wzmacniacza też nie ma. Proszę o opis jak ten przewód jest poprowadzony i co powinno być w tym samochodzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Artur głogów Audi A4B6 1.9 TDI PD 2001r
Zomak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta